Antalya- 01 ekim 2006 Pazar günü gezimiz

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Herkese merhaba

Antalya' da her ayın ilk pazarı geleneksel bisiklet sevenler gezimiz bu pazara denk geliyor.

Beş günlük hava tahmin raporuna göre pazara parçalı bulutlu gözüküyor. Bu sevindirici bir haber. yağmur yağmadıktan sonra gezimizi her zamanki neşe ile yaparız diyorum.

Antalya ' da olup bisiklet gezi ve turumuza katılmak isteyen herkese kapımız açık. Bu günkü tur geleneksel gezi turu olduğu için hızımız, en yavaş gidene göre ayarlanacak. Yani bu bir performans gezisi değil.

Rotamız, yani ne tarafa gideceğimiz belli değil. Pazar sabahı Akdeniz Üniversitesi, Olbia çarşısı, Simitçi cafede saat 8- 8.30 da buluşup , gideceğimiz yönüde orada kararlaştıracağız. İlk uzun verdiğimiz mola yerinde ise, bisiklet sevenler için , önümüzdeki günlerde yapacağımız aktiviteleri konuşup kararlar alacağız. Onun için katılımın kalabalık olması en büyük isteğimiz.

Bildiğiniz üzere Antalya' da birbirimizle daha çabuk iletişim kurabilmek için birde yahoo grup kurduk. Buraya üye olmamış arkadaşlarımda bu maile bir mail atarak üye olabilir ve devamlı gezi, tur ve bisiklet ile ilgili bilgileri anında mailleriniz yoluyla alabileceksiniz.

bisikletsevenlerantalya@yahoogroups.com

Mavi bisiklet aktivitesindeki katılım gibi bir katılım olması için, herkesi şimdiden davet ediyorum.

Ulaşamadığımız arkadaşlarınıza da görünce haber verirseniz , güzel ve kalabalık bir katılımlı gezi yapmış oluruz.

Burayı okuyan Antalya' lı arkadaşlarımda cevap verirlerse, katılım sayımızı az çok kestirebiliriz.

Hepinize , neşeli, mutlu, bol pedallı günler dilerim .

Hoşçakalın.

Scudo

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Ender hocam meraba,ne yalan söyleyeyim burdan da olsa katılmak isterdim doğrusu...
Neyse bakın ne diyeceğim,30 eylül sabahı yoldayım.büyük bir aksilik söz konusu olmazsa sonraki hafta sonuna yakın oralarda olacağım.Başka bir arkadaşımın o bölgemizden iştiraki söz konusu.Temennim o ki,ay olarak ramazan da da olsak siz güzel insanların o güleç yüzlerini görme şansını elde edebilecekmiyim...

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Abi Gezi ne tarafa olacak?
kaç km?

biraz detaylandırabilirmisin???

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@candede

Merhaba Can,

Bizlerde senle tanışmak , beraber pedallamak isteriz. Antalya ' ya gelmeden veya geldiğinde bizleri ara , senle buluşalım. Gücümüz yettiğince senle pedallar, beraber bi yol almış oluruz.

Geldiğinde görüşmek üzere
Hoşçakal

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Ercan Bayram

Ercan Merhaba,

Seninde bildiğin gibi, ramazan ayı içinde olduğumuz için çok performans isteyen bir gezi yapmamız, haksızlık olur. Aramızda oruç tutanlar olabilir. Onun için, kimseyi yormadan , susatmadan, alçak tempolu, bol neşe, bol muhabetli bir gezi yapalım diyorum.
Yani bu haftaki gezimiz bir mola yerinde ekibin, iyice tanışıp , ilerisi için , program yapmamızla , istekler , turlar, organizasyonlarla , ilgili olması , daha güzel olur bence.

Ne tarafa dersen ne tarafı istiyorsanız buradan veya pazar sabahı orada , fikirini söylersin , ortak bi karar alırız. Ama pazara kadar buradan da, geziyi ne tarafa yapalım diye , fikirler alabiliriz. Burda yön belli olursa pazar günü oraya gitmemiz kolaylaşır.

Ben fikrimi söyleyeyim. Üniversiteden çıkıp, beach parktan geçip,varyantı çıkıp, Konyaaltı caddesi tranvay yolundan , kalekapısı, kale içinden geçip, karaoğlan parkı, ordan, fener tarafı ve ofo otelden geri dönüş olabilir.
Ya karaoğlan parkında bir toplantı, ya da fener tarafında piknik yerlerinde oturup bir toplantı yapabiliriz. Bu benim şimdi aklıma gelen basit bir gezi planı. Kilometre olarakta yaklaşık 30- 40 km gibi birşey olur Burdan herkes fikrini ve katılıp katılamayacağını yazarsa , çok iyi olur.
Hepinize, neşeli, mutlu, bol pedallı günler dilerim.
Hoşçakalın.

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
@Ender Alıcıoğlu

abi bu rota için 8:30 da buluşmak çok erken değil mi sence???
zaten kısacık yol...

Benim katılıp katılamayacağım mechul o yüzden şuraya gidelim diyemiyorum ;)

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
merhaba ender abiciğim...ben de katılmayı istiyorum .ama bu sefer yalnız gelmiycem eşimle birlikte gelirim gelirsem eğer çünkü daha fazla ekemiyorum.bisiklettende vazgecemiyorum.ben de eşimi getiricem tabi ki tura katılabilmek için.ama nşallah eşim için zor olmaz ama gidebildiğimiz yere kadar gideriz eşimle .bi aksilik olmazsa katılırız inşallah.ben yarın kesin haberi veririm.izin almadan olmaz sende bilirisin ender abi:)))))))))))))görüşmek üzre hoşçakalın

kıvanç kaynak

Forum Demirbaşı
Tepki
98
Bu siteye ENDER amcam sayesinde üye oldum ve mavi bisiklet etkinliğine katıldım bundan sonrada bütün gezilerinize babam izin verdikçe katılmak istiyorum iyi günler dileğiyle

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

kıvanç kaynak

Forum Demirbaşı
Tepki
98
sayın bisiklet sevenler size bir soru sormak istiyorum.Şu anda bisiklet araştırıyorum sizce nasıl bir bisiklet almalıyım yaşım 13 boyum 1.52 herkezin cevaplarını bekliyorum birlikte pedallamak dileğiyle

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@yetkin

Yetkin merhaba
Eşinle katılman çok daha anlamlı. Bizler çok memnun oluruz. Benim eşim, İlknur ablanda memnun olur , hiç olmazsa grupta bayan sayısı da artar. Nasılsa yavaş bir gezi olacak . Çok seviniriz . Bisikleti var dimi.
Kimseyi arkada bırakmayız. Pazar sabahı üniversitede engeç 8.30 da buluşuyoruz.
Hoşçakal.

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@kıvanc kaynak

Kıvanç'cım merhaba
Bisiklet almak istiyorsun herhalde , forumda da yeni olduğun için gezi ve turlar bölümüne atmışsın bu dileğini. Ben sana aşağıda nereye yazman gerektiğini gösteriyorum. Bundan sonra oradan bu bisiklet isteğini yayınla.

Ana sayfada Atölyemiz Bisiklet seçimi sayfası var bak linkinide alta yazıyorum oraya tıkla ve nasıl bisiklet almalıyım diye o linte sor.

(link)

Bu linke tıkla ve bisiklet isteğini burada yeni konu olarak yaz.
Hadi sana kolay gelsin. Derslerinide ihmal etme, sakın.

Sana, neşeli
mutlu, bol pedallı günler dilerim.
Hoşçakal

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Herkese merhaba

Az önce baktığım hava tahmin raporuna göre yarın ve pazar günü yani 1 Ekim 2006 pazar günü Antalya 'yı güneşli gösteriyor ve bu günden de belli güneşli olacağı , demek ki süper bir gezi yapabileceğiz.

Gideceğimiz yer bu duruma göre her yer olabilir. Teklifleri bekliyoruz.

Pazara buluşmak üzere

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
merhaba ender abi.. eşimdede baya iyi b i bisiklet var sayılır .bu gün biraz rahatsız bogazı ağrıyo iyileşebilirse gelicez inşallah.hoşçakalın görüşmek üzre

• Beğen

ufuks

Üye
Tepki
13
merhabalar ender abi..pazar sabahı uyanabilirsem erken orda olacagım:) güver uçurumuna gidelim derim ben...hava da fena gorunmuyor paza icin...

• Beğen

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
ender abi siz bu pazar gezin acısını haftaya çıkarıcam.halen istanbuldayım tedavim haftaya cumartesi bitiyor.haftaya pzar akşamı antalyada olurum.ondan sonra gezi planları yaparız söz.görüşmek üzere seri pedallar.:D

• Beğen