Ansızın Sedona 711 V...

Scudo

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
hayırlı olsun güzel bisiklet bende ilk alırken 250-300 cok iyi bişe olursa 400 diodum 600 e aldım şu an bana maliyeti 1800 liraya yaklaştı ama degdmi kesinlikle

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
bisikletin çok güzel güle güle kullan

• Beğen
Tepkiler: Obsessad

skycsar

Üye
Tepki
37
Benim boyum 1.76 ben başta 18 inch almıştım sonra baktımki 16 ile daha rahat edicem değiştirdim... aslında dogru kadromuz 17 inch ama o da pek bulunmuyor... eger rahat kullanıyorsanız sorun yoktur...hayırlı olsun

• Beğen

Obsessad

Üye
Tepki
39
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@skycsar

benim boyum 1.78 ve bilmeden 16" aldım..satıcı birşey söylemedi ben de zaten kadro boyu olduğunu bile bilmiyordum..şuan kullanıyorum ama 18" olsa daha iyi mi olurdu bilmediğim için bana iyi geliyor..belki bu kadro bana göre değil ama dediğim gibi daha iyisini görene kadar en iyisi bu:)

• Beğen
Tepkiler: Joyrider

Joyrider

C'mon, join the joyride, everybody
Tepki
201
İsim
ZEA
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
hayırlı olsun

ben de 711v aldım... 2011 model, siyah ;)

benimkisi 18''... (boyum 1.88)

iyi pedallar1

• Beğen
Tepki
33
Bisiklet
Focus
önce hayırlı olsun güzel bir seçim yapmışsın.bu bisikletlere bakınca uzun uzun düşünüyorum neden mi? yıllar önce izmirde yaşadığım zamanlarda bir bisiklet almak için etrafa biraz göz attım. o zamanlar bütçem sınırlı olduğu için ikinci el bisikletlere yöneldim. karşıyaka'da ufak bir bisikletçiye sordum elinde ikinci el bir yol bisikleti olduğunu deposunda durduğunu söylemişti ama ben yol bisikleti düşünmediğimi fazla bütçem olmadığını söyledim (cevap: gel bir bak sonra karar ver) . on dakika sonra bisikletin üstünde eve doğru gidiyordum. arkadaş bana iyilik mi yaptı bisiklet bana çaktımı anlayamadım ama bisikleti severek almıştım. direk yol gurubundan başlasamda her yere bisikletimle gittim sonra zamanla birazda bakım yapıp bayağı bir elini yüzünü topladım. askerlik derken bisikleti sattım on sene sonra tekrar (bir ay önce) yine bisiklet almaya karar verdim(malum bodrum trafiği)arşatırıp daha önceki yol bisikletine aşinalığımdan bu guruba yönelip salcanoda karar verdim ve aldım. şimdi sizlerin paylaştığı resimlere bakıyorumda acaba bu sefer bu gurupba mı geçseydim diye soruyorum kendime.

• Beğen

Obsessad

Üye
Tepki
39
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Kutay Kösem

100tl için bence düşünmeye değmez..ben de borla için gitmiştim bunu aldım çıktım..:)

OMER AYYILDIZ

Daimi Üye
Tepki
211
Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileklerimle.
Bende de aynısı var çok memnunum.

Ben bisikleti 650 TL ye aldım ama aksesuarlarla birlikte şimdiden 950 yi buldu :D

Ama deydimi, kesinlikle deydi ;)

Tepki
47
Bisikletin renk uyumu çok güzelmiş. Bordo-Mavi... :)

Bende 711 düşünmeye başladım açıkçası... :)

Hayırlı olsun. Bol pedallar...