anlaştık 2 .el olarak siz ne dersiniz

engin huz

Aktif Üye
Tepki
31
Bisiklet
b'Twin
(link)

bu bisikleti alıyorum fiyat olarak 300gibi anlaştık .bu bisiklet ile turlara katılacağım .ne dersiniz .300 tl vermeye değer mi .

2 .el ama kullanılmamış pek

Scudo

engin huz

Aktif Üye
Tepki
31
Bisiklet
b'Twin
arkadaşlar lütfen yardımcı olun .kişi haber bekliyor .bisikleti benim için bekletiyor

niyazi akarken

Daimi Üye
Tepki
181
Bisiklet
b'Twin
ümit citybike 28 jant bu fiyata üstelik sıfır. çelik kadro alma çok ağır. bende vardı sattım alü. kadro mtb aldım.

murat aslan

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Whistle
ben araziye toprak yolada girerim diyorsanız bütçenizi biraz arttırıp giriş seviyesi bir dağ bisikleti almanızı tavsiye ederim. dağ bisikletlerine dişsiz lastikler taktığınızda turlarda baya bir işinize yarıyor ben olsam yerinizde dediğim gibi yaparım. birde çelik kadro bisiklet hiç tavsiye etmem gerçekten çok ağır oluyor bedava verseler almam o kadar diyim çelik kadrolar için

Engin ATAL

Forum Bağımlısı
Tepki
364
Bisiklet
Trek
Hiç yoksa bu tosuncuk 20 kg vardır. Bence bütçenizi biraz daha artırabilirseniz , arkadaşların dediği gibi alüminyum kadro daha kullanışlı bir mtb alabilirsiniz.

murat aslan

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Whistle
alırsanız 300 liranız yanıcak ben o kadar diyorum lütfen alüminyum kadro mtb bakın kendinize sizi çok yorar bu bisiklet hareket ettiremezsiniz yokuş yukarı.

engin huz

Aktif Üye
Tepki
31
Bisiklet
b'Twin
arkadaşlar çelik kadro olduğunu hiç dikkat etmemiştim .sağolun valla .beni büyük bir yükten kurtardınız .almaktan vazgeçtim .biraz daha bütçeyi zorlayacağım .elleriniz dert görmesin .

• Beğen
Tepkiler: murat aslan

ihsangencer

Forum Demirbaşı
Tepki
729
Bisiklet
Carraro
ümit velocity erkek 28 düşünün, kadro/maşa alüminyum diğer sistemleri aynı

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
20kg kesin var sakın bulusma. 500 600 tlye 2.el giris seviyesi dag bisikleti alsan senin icin daha iyi olacaktir

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
Nerede kullanıcaksınız tam olarak ? Mesela ben Güzelyalı'da oturuyorum, burdan işte Alsancak'a, Karşıyaka'ya, Narlıdere'ye vs. düz yol için çelik kadrolu fixed gear'ımı sorunsuzca kullanıyorum. Benim gibi düz ve kısa mesafede kullanacaksanız sıkıntı yaratmaz bence

murat aslan

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Whistle
@engin huz

(link)
(link)
(link)

mesela bu linklerdeki satıcılarla görüşüp biraz pazarlık ile gayet makul bir fiyata alabilirsiniz. bir arkadaşım zamanında ng650 kullanıyordu giriş seviyesinde gayet ideal bir bisiklettir

• Beğen
Tepkiler: engin huz

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Hayır diyorum. Çok ağır çelik kadro, 26 jant. Bundan şehir bisikleti olmaz. Bakkal bisikleti olur. Alüminyum kadro + 28 jant bakın.

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@ahmetcan44

Katiliyorum :D

engin huz

Aktif Üye
Tepki
31
Bisiklet
b'Twin
ne kadar güzel insanlarsınız .yardımcı oldunuz .ben turlara katılacağım için almak istiyordum .cat grubu turları yada bisiklet derneği turlarına

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
@niyazi akarken

Gözümden kaçmış.

@engin huz

Ben gezinti amaçlı bişeyler bakıyorsunuzdur diye olur demiştim ama o turlar için arkadaşların önerdiği bisikletler daha uygun olur...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Arkadaşlara katılıyorum. Çelikten uzak dur. Amatör giriş seviyesi bi bisiklet al. 600-700 tl bütçeye sıfır bulabilirsin.