Ankara'ya Veda Turu (28 Haziran Pazar)

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Merhaba Ankaralı Pedal Dostları;

Temmuz aynın başında eğitim amaçlı yurt dışına çıkacağım ve uzun bir süre de burada olamayacağım. Memleketimden ayrılmak o kadar zor geliyor ki şu zamanda kelimelerle tarifi imkansız. O kadar dostu, sevdiklerimi, sevenlerimi ardımda bırakarak sadece müsade edilen 46kg'lık bagaja anılarımı tepiştirip gitmek çok apar topar olacak benim için. :( (İnşallah vizede bir sorun çıkmadığı sürece!)

Kapanışı nereye yapsam, en son nereleri keşfedip de gitsem diye düşünürken herkesin kolaylıkla katılabileceği klasik bir Eymir Turu ile sizlere veda etmeyi seçtim. Tura sabah katılamayan arkadaşlar gün boyu Eymir'de olacağımız için günün herhangi bir saati yine yanımıza muhabbete gelebilirler.

Kırgın, küskün, dargın, özlemiş, çok sevmiş, hiç sevmemiş, hatta nefret etmiş bile olabilirsin!
Kim olursan ol yine gel!
Helalleşelim gitmeden!
Görüşmek dileğiyle!

Tur Programı:

Buluşma Nokası : Emek Metro Çıkışı (Aşti tarafındaki çıkış)

Hareket Saati : 10:00

Güzergah: Konya Yolu üzerinden Odtü arazisine giriş yapılacaktır. Maden ocağının oraya kadar gittikten sonra Ahlatlıbel Köprüsü'nden Eymir arazisine geçilecektir.

NOT: Eymir'de yapılacak olan güzel bir kahvaltı ile koyu muhabbetler başlatılacaktır. (Sonradan gelecekler için oturacağımız mekanı da söyleyim. Konya Yolu tarafındaki girişten girdiğinizde ilk piknik yeri BALIKÇI'da olacağız. Hani şu tavşanlı yer.)

Veda bu Elveda değil. Kavuşacağız yeniden!..

Scudo

Hacı Murat ŞAHİN

Forum Bağımlısı
Tepki
777
Sizin yazılarınızı okuyarak gayet akıcı saatler geçirdim. Belki yakınınızdakşler biliyordu ama benim için sürpriz oldu. Son toroslara gitmeden önce SDS de karşılaşmıştık. Pazar günü için organizasyon yapmıştık o nedenle tur iptal olmadıkça katılamayabilirim ama yine de katılmış gibi şimdiden güle güle diyeyim. İnşallah eğitim süresi çok uzun bir süre değildir. Ya da orada da belki boş durmaz buralardan yayınlarsınız. Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: KevSerSeri

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@Hacı Murat ŞAHİN

Gelemeseniz de iyi dilekleriniz yeter. Çok teşekkürler. Belli mi olur bu sefer de "Washington Pedallarımın Altında!" olur hahahaha... :D

Murat İLK

Daimi Üye
Tepki
376
Gidecek olmanıza üzüldüm ama geri geleceğinize seviniyorum.Haftasonu Ankara'ya geliyorum.Muhtemelen Pazar sabahı orada olurum, size yetişmeye çalışacağım.

• Beğen

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@Murat İLK

Teşekkürler Murat (Selim) görüşmek dileğiyle...

oguncavus

Aktif Üye
Tepki
529
Kevser'cim Kapadokya yarısı nedeni ile katıayacağım ama kalbim sizinle. Oradaki dostlarımızada selamlar

• Beğen

OrionForEver

Forum Bağımlısı
Tepki
857
Torosların etekleri zil çalarken, likyanın yollarından, cubukdan merhaba diyen kimi zaman Ankara'nın baska bir noktaasından paylaşımları ile formu renklendiren sizlerin; Egitim ve bisiklet aski ile yolcu etmek bizleri gururlandırsada, fotograflarınızdan mahrum kalmanın üzecegini bilmenizi isterim. Eminimki gideceginiz yerlerde katılımınıza devam edeceksiniz.

Sizlerin yanına gelip, arkanızdan su dokmek isterdim ama eminimki ANKARA'lı bisiklet sever dostlarımız bu dileklerimizi yapacaklardır. Yolunuz acik olsun... Saglicak ile gidin ve gelin...

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@OrionForEver

Samimi sözleriniz ve iyi dilekleriniz için çok çok teşekkür ederim.

Ayağınız pedaldan eksik olmasın. Sevgiler, saygılar...

• Beğen
Tepkiler: OrionForEver

Halil Atalay

Forum Bağımlısı
Tepki
576
sizin yazılarınızı ve anlatımınızı özleyeceğiz

eğitime gittiğiniz ülkede inşallah yeni arkadaşlar ve yeni bir grup ile yeni keşiflerinizi hep bekliyor olacağız

size iyi yolculuklar yolunuz ve bahtınız açık olsun

• Beğen

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Çok teşekkürler arkadaşlar. Yarın gelebilenlerle görüşmek dileğiyle hşç...

sado

Forum Bağımlısı
Tepki
1.061
Sağlıcakla güle güle gidip mutlulukla dönmeniz dileğiyle.
Özleyeceğiz güzel tur makalelerinizi :(

• Beğen

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@sado

Çok teşekkür ederim. İnşallah devamı orada gelir hşç...

• Beğen
Tepkiler: sado

Necati Bilgen

Daimi Üye
Tepki
793
Kevserciğim Sana hayırlı yolculuklar ve başarılı eğitimler.

Bu seneki GPA da buluşamıyacakmıyız ? Orada seninle olmak çok neşeli oluyordu. Sevgilerimle..

• Beğen

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@Necati Bilgen

Maalesef be Necati Abi. Bu sene ben yokum. Sizlere neşeli turlar dilerim. Ama bensiz çok eğlenmeyin oldu mu?... :D

• Beğen
Tepkiler: Necati Bilgen
Tepki
5
Merhaba Kevser yolun açık olsun. Dönüşte Antalyaya bekliyoruz Bu seferki pek bi kısa oldu sana doyamadık.Yazdığın güzel ifadeler için sağol.Sevgilerle ve güzelliklerle kal.@KevSerSeri

Tepki
5
Merhaba Kevser Yolun açık olsun.Dönüşte Antalyaya bekliyoruz.bu seferki pek bi kısa oldu sana doyamadık.Daha şimdiden konuşmalarını özledik.Yazılarındaki güzel ifadeler için sağol.Tekrar görüşmek dileğiyle Güle güle.

• Beğen