İptal Edildi Ankaradan kelepir iç-dış lastik,fren kolu ve ayakları vs. aranıyor

Konu, Aranıyor Arşivi kategorisinde İsaAlp tarafından 31 Temmuz 2008 tarihinde paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. İsaAlp

İsaAlp Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bulldog
    Selam arkadaşlar, arkadaşımın eski aspidini ayağa kaldırmak için bir kaç parça lazım, kullanmadığınız ve elinizden çıkarmak istediğiniz parçalar varsa aşağıdaki listeye bir göz atın.

2 adet iç lastik
    2 adet dış lastik, 2.00 veya üstü
    2 adet v fren kolu
    ön arka v fren takımı
    6-7-8'li vites kolları
    rizer gidon
    metal flat pedal

Parçalar düzgün çalıştığı sürece ne kadar kullanıldığı çok önemli değil, idarelik arıyorum zaten. parçaları Ankara'dan aramamın sebebi zaten az olan bütçeyi kargoya ayırmamak.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-4-29_9-12-48.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
3-1484682847509-16suife4qphq8-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...
Adsız.png
Selam,ben Erkin Kalender,Eskişehirde yaşıyorum,10 gün önce 18 yaşımı doldurdum,genç bir kardeşinizim.Farkettiğim üzere son zamanlarda yoğun olarak arkadaş ve sporcu çevrem Herbalife...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.