İptal Edildi Ankara'da Takas Ümİt Whistler İle

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında bakırkadro tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bakırkadro

bakırkadro Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar
    Ankara'dayım. Önceden giant kullanıyordum. :) Çaldırana kadar :boese157: 2 hafta önce biraz da parasızlıkla Ümit whistler aldım. Kötü bisiklet değil ama giantdan sonra kesmiyor açıkçası takdir edersiniz. :in: Bisikletin özellikleri çoğunuzca biliniyordur, alüminyum kadro falan hafif bir bisiklet sürüşü keyifli fena değil. Bisikletin 2 sene garantisi var, ücretsiz bakım hakları var (yanılmıyorsam 3 kere). Elinde biraz şöyle üst düzey bisiklet olan ve paraya ihtiyacı olan arkadaş varsa takas edebiliriz. Ben bisikleti 260 a aldım. Bisikletin fotoğrafını göndermedim çünü belli zaten bir değişiklik yapılmadı tarafımdan. Sıfırdır zaten. Yanıtlarınız bekliyorum. ODTÜ den arkadaşlar da olabilir ben ODTÜ'deyim...
    Saygılar sevgiler.

İlginizi Çekebilir

4ii.jpg
Arkadaşlar kendi bilgimle özetleyecek yada tarif edecek olursam pedala aktardığımız gücü watt cinsinden ölçen ama süre ve ortalama hız gibi; eğime, rüzgara veya hava koşullarına göre çok fazla...
20150722_101715.jpg
yaklaşık 2 sene önce serçe parmağım kırılmıştı, bayramdan önce aynı yerden tekrar kırıldı, boksör kırığı diye geçiyormuş bu kırık tipi... Sağ el olduğundan günlük işlerimde aksaklıklara neden...
1.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.