Ankara'da street yapan arkadaşlar

aurora79

Daimi Üye
Tepki
518
arkadaşlar ne güzel buluşuyorsunuz eğleniyorsunuzdaaa...:cool: hani nerde videolar..
hadi videoyuda geçtim.. insan bir iki kare fotoğraf çeker yahu...:eek:

birdahakine :D

• Beğen
Tepkiler: -erkan-
Scudo

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Kendimizi kaptırıp çok birşey çekemedik harekete verdik kendimizi. İstesek bile zor çünkü hava soğuk yani hareket edince üşümüyoruz ama foto çeken baya üşür durursa.

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Az da olsa bir kaç resim vardır belki. Varsa koyarız tabiki.

• Beğen
Tepkiler: aurora79

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
aslında bir kaç video var ama çok güzel bişey çekemedik henüz..

Ama zamanla hem kendimizi hemde videoları geliştircez ;) havalar bir ısınsın hayırlısıyla..

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
@d.berkay

:) Selamlar.. Abicim ben geçen pazar meclis parkına uğramayı unuttum:D Zaten uğrasaydım da kalamazdım ama artık mazur görün:)

Kardeşim oradan geçerken sizi görmüş ama tanımadığı için bir şey diyememiş gelip size.. Kızdım tabi ona keşke gelip size selam verseydi tanışsaydı;) ama bilmiyordu sizi tanıdığımı.. İşte bir anlatıyor "Abi merdivenlerden iniyorlardı" bilmemne diye:D:D Hehe..

Videolarınızı görelim yav koyun da.. İyi kötü...

Ben yeni bir fotoğraf makinesi aldım:) Yakında geleyim bir gün ayarlayalım da sizle.. Fotoğraflarınızı çekeyim bir :)

Selamlar....

Burak

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Bu pazar belki yine buluşabiliriz, benim işim yok pazara. Bu pazar gelebilecek olanlarla buradan haberleşelim.

Serkan Tan

Üye
Tepki
31
erkan ben bu pazar gelemem ama haftaya olabilir.pff bi de ptesi sabahın 8:40ında ders var,neyse ki bahar geliyor günler uzuyor.bi de erkan hava soğuyacakmış,duymuşsundr haberlerde,ona göre önlem al hasta olma:)

• Beğen

Serkan Tan

Üye
Tepki
31
ewet millet havalar daha iyi artık ve bir buluşma daha ayarlamanın vakti geldi bence :D bu haftasonu bana uygundur,1mart ctesi ya da 2mart pazar, sizlere de uygunsa ne güzel:) bu sefer sizleri batıkent'e davet etmek isterim ama önce bi uygunluk çalışması yapmam lazım :p burda çeşitli sayıda bakamakları, düz geniş bir alanı olan bir yer var(Vedat Dalokay Parkı), fakat belediyenin güvenlik görewlileri de var:)) sizi buraya çağırıp da oradan anlamsızca kovulursak başka biryere gidebilelim diye gezmem lazım. tabi ki gelemeyiz diyen olursa kızılay da uyar bana, ordaki kaykaycı ardaşlarla birleşip güzel videolar çekebiliriz(aklımda bi video fikri var) ;)

Serkan Tan

Üye
Tepki
31
hayırdır ya, kimse istemiyo herhalde buluşma :( yoksa kimse görmedi mi bu mesajımııııı :( ctesi işim çıktı benim,o yüzden sadece pazar müsait olduğumu haber vermk istedm.bi de batıkent'e hala davetlisinz ama ben gezemedim etrafı,alanla ilgili bi problem çıkmaz herhalde.

Tepki
1
Hehe Selam ArkadaŞlar Muhabbetİnİz Bol Olsun Bende Sİzİnle Gelmeyİ Çok İsterdİm BuluŞursaniz GÜzel Ortam OlacaĞi Kesİn Ama Kusura Bakmayin Ben İzmİrde Oturuyorum Burda Da Var Bİzde Kendİ Aramizda Toplamaya ÇaliŞiyoruz Ama Herkez Kendİ Kendİne Takilyo DedİĞİnİz DoĞru Zaten Hep BİŞeyler Yapmak Deİl Kİ BuluŞup Peacelen Mek Te Olur Ama Naapalim Kader Sİzİnle EĞlenmek GÜzel Olurdu Kendİnİze İİ Bakin

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
GÜncell...

Arkadaşlar Yarın yine meclis parkında buluşuyoruz...

Serkan batıkent'e gelmek isterdik fakat biliyosun hem uzak hemde ar-ge yapmadan gitmek mantıklı değil :) oraları iyice inceleyip öyle karar vermek lazım..

2 mart pazar saat 10.30-11.00 arası meclis parkında buluşuyoruz arkadaşlar...
Gelebilecek herkesi bekleriz..

• Beğen

Serkan Tan

Üye
Tepki
31
12de ya da 12ye doğru orda olurum ben berkay.
ya ewet kızılaya göre biraz daha uzak gibi ama güzel biyer.aslında bi hafta sonu ya da hafta içi 6dan sonra sadece(bisikletsiz de olur) araştırma için buraya uğrayabilrsinz, ya da bi yerden makina bulabilirsem ortamın fotolarını çekip yollarım.
yarın görüşmek üzere.
gelebilen herkesi bekleriz:)

Serkan Tan

Üye
Tepki
31
ya bi de berkay buluşma olacağı zaman(diğer arkadaşları sen arıyosun galiba) cuma dan falan yazarsan daha iyi olur.yani nası diyim,ümidi kestiydim ben:p
neyse.görüşürüz yarın.gelemezsem ararım tel.den.

• Beğen
Tepkiler: d.berkay

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@freakstan

Günaydın...

hava çok kötü görünüyor bugün kesin yağmur yağıcak o yüzden buluşmayı iptal ettik arkadaşlar...
inşallah bir daha ki haftaya hava güzel olursa toplanırız...

Serkan Tan

Üye
Tepki
31
eweeet,geçen hafta yağan yağmur bütün keyfimizi alıp götürmüştü, ama bu haftasonu hava çok güzel olacak gibi :D ne duruyoruz o zaman buluşalım, haydi gençler hop hop hop :D

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Pazar günü buluşalım tabi bana uyar. Hatta inişe gidelim beyler.

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Pazar bende müsaitim.. Her türlü action'a varım...;)

Serkan Tan

Üye
Tepki
31
tamamdır o zaman beyler, pazar günü buluşalım.diğer arkadaşları ararsınz.çoğunluk ne isterse ben de varım :D

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Arkadaşlar benim pazar günü olayı yattı gibi..

16 martta manavgat mtb maratonuna katılmaya karar verdim dolayısıyla antreman yapmam lazım bol bol bu sebepten pazar günü aranızda olamicam.. Size iyi eğlenceler...

Erkan bu arada bugün sana bahsettiğim yere gittim şu antaresin ordaki arazi
gerçekten bir kazma bir kürek süper ötesi olur çok güzel droplar falan var...

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Berkay zemin nasıl? Atlanacak yerler var mı? Kısaca nasıl bir yer? Bir de oraya kazma kürekle girmemiz sorun olmaz mı?