Ankara'da Katlanır Bisiklet

Konu, 'Katlanır Bisikletler' kısmında Murat Eray KORKMAZ tarafından paylaşıldı.

1. Murat Eray KORKMAZ

Murat Eray KORKMAZ Yeni Üye

Herkese merhabalar,

Bir konuda bilginizi rica edecektim. Ankara'da Dahon ve/veya Tern katlanır bisikletlerini satan, gidip görüp deneme fırsatı bulabileceğimiz, tavsiye edebileceğiniz bir yer/mağaza var mı acaba? 2 hafta sonra, 1 günlüğüne Ankara'da olmak imkanımız var ve 4 adet bisiklet almayı düşünüyoruz.

İlginiz ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

2. Serbay Akar

Serbay Akar Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Çankaya'da Konrad Adenauer Caddesinde Erdoğanlar'da var.

3. Ömer Ş.

Ömer Ş. Forum Demirbaşı

Seviye:
    Performans Bisiklet'te de Tern katlanır bisikletler var,oraya da bakabilirsiniz.(Yenimahalle)

4. Ömer D.

Ömer D. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Hocam forumda bir arkadaş Tern D8 'i 1000 TL ye aldı, bayi hepsini bu fiyattan satmış sanırım ve elinde kalmamış. Eğer bu fiyattan verme durumları olursa siz 4 adet için fiyat alacaksanız 5 adet için alın belki daha iyi bir indirim olur bende almış olurum bu sayede. Yada haberleşip internet üzerinden de alabiliriz 5 adet için fiyat isteyip çeşitli firmalara. Dahon 2013 modelleri henüz gelmemiş yaklaşık 3 aydır falan 15 güne geliyor ile uzata uzata bugünlere getirdiler. Pazarlık yapıp uyguna gelirse Türkiye'de mevcut modeller içinde en iyi tercihin Tern D8 olduğunu düşünüyorum sizde bir araştırın derim.

İlginizi Çekebilir

07thighs1-articleLarge1.jpg
1-Vücudunuzdaki büyük kas gruplarını çalıştırır. [ATTACH] Vücudunuzdaki en büyük kas grupları bacak bölgesinde bulunur. Böylece bacak kaslarının çalışması ve güçlenmesi yağ yakım hızınızı...
upload_2016-10-3_17-1-4.png
Sonbahardayız ve önümüz kış. Bisiklette gelişmek adına bu dönemde ne tür çalışmalar yapabiliriz? Birçok konu var ama bana göre en önemlisi aerobik dayanıklılığa yatırım yapmak. Bu antrenmanları...
diz-1.jpg
Merhabalar, üç haftadır taze bir bisiklet sürücüsüyüm. Yaşım 37, boyum 180 cm kilom ise 81 kg. Bisiklete binmeye başlamadan önceki iki hafta her gün 4-5 km yürüyüş hafif tempo yürüyüş yaptım....