Ankara'da ikametgah edenler yardım lütfen

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında capanoglu66 tarafından paylaşıldı.

1. capanoglu66

capanoglu66 Yeni Üye

Adı:
    Bayram DOĞAN
    Bisiklet:
    Salcano
    Herkese selâmun Aleykum dağ bisikleti almaya karar verdim ama tam bilgim yok , vites ve fren bilgisi Ankara'da olanlar bana yardımcı olabilir mi ? Özel mesaj ile numaramı verebilirim telefonda daha net konuşabiliriz hatta almaya birlikte gidebiliriz. Selametle

2. osiosborn

osiosborn Sen nasıl bakarsan, o da sana öyle bakar.

Adı:
    Onur Ö.
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Bütçenizi ve nasıl bir bisiklet istediğinizi , ne amaçla kullanacağınızı yazarsanız çok kimse yardımcı olacaktır.

capanoglu66

capanoglu66 Yeni Üye

Adı:
    Bayram DOĞAN
    Bisiklet:
    Salcano
    @osiosborn Bütce 700-800 lira civarında ilk bisikletim olacak tabi çocukken aldıklarım hariç...
    Dağ bisikleti almayı düşünüyorum , sanırsam şehir içinde kullanmak için tekerde takabiliyor muşuz ?
    salcano ng750 var aklımda ama frenler hakkında hiç bir fikrim yok ilk olacaği için...

İlginizi Çekebilir

upload_2015-7-20_12-17-30.png
Antrenmana çıkmadan önce bünyemizin ne durumda olduğunu bilmek can alıcı nokta. Aslında bisikletin başına geçip de pedal çevirmeye başlayıncaya kadar kendimizi yeterince formda hissedebiliriz ama...
8.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
upload_2017-5-5_22-36-53.png
Amerikalı Amber Neben kadınlarda TT kraliçesi. 15 yıllık geçmişinde 2 Olimpiyat, 2 Dünya, 2 Ulusal ve 2 Pan American şampiyonluğu bulunuyor. Amber hakkında daha fazla bilgiyi kendi sitesinden...