Ankara'da Google Glass satan var! $3200

Bahadır Gürel

Forum Bağımlısı
Tepki
7.945
İsim
Bahadır Gürel
Bisiklet
Geotech
Teknoloji meraklıları arasında adı çok anılan Google gözlüğünü nihayet Türkiye'de satan biri var. 3200 USD fiyat biçmiş, tabii ki çok yüksek. Bisikletçi için değerlendirince harika bir yardımcı tabii ki.

(link)

Scudo

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.152
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Cuneyt Erkman

Ne kadar güzel bir gözlükmüş bu yahu. İmkan olsa keşke tereddüt etmeden alırdım. Motorda da çok iyi olur :rolleyes:

Bahadır Gürel

Forum Bağımlısı
Tepki
7.945
İsim
Bahadır Gürel
Bisiklet
Geotech
(link)

İkisini de kıyaslayınca benzer kategoriye girmiyor. En azından Google işin içine yapay zeka katmış durumda.

Ama büyük pastayı kim alır orası bilinmez. Örneğin Apple'ın 80'lerdeki ünlü Mac'lerinin görsel OS'ini Xerox 70'lerde geliştirmişti bile ama herkes Mac'e hasta olmuştu, Xerox'u tanıyan bile yoktu.

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.152
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Google'ın eline şu an için kimsenin su dökemeyeceği aşikar. Egzantrik hamlelerine devam ediyorlar:

(link)

Boston dynamics videolarını youtube'tan izleyebilirsiniz. Şahsen google'dan ürküyorum. oradaki yorumumu buraya da yazayım:

Eğer bir gün terminatör filmindeki senaryoya benzer bir durum gerçekleşirse bu sanırım google'ın elinden olacak…

Bu arada gözlüğe çok fahiş bir fiyat çekmişler...

dadalife

Forum Demirbaşı
Tepki
79
İsim
ali
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
O fiyata ne trek madonelar alınır ? O fiyat ne yahu ? Tamam Türkiye'de çok nadir de bu kadarda olmaz diye düşünüyorum.Hadi 2000 tl olsa,2500 tl dese anlarım da.Arkadaş yaklaşık 4500 lira fark var.Bizim insanımız işte.Bir şey ilk olunca illa pahalı olmak zorunda mı ?