Ankara'da Erdoğanlar Bisiklet gibi bir firma olmasına üzülüyorum!

T.T

Daimi Üye
Tepki
168
Bisiklet
Lapierre
@Deniz Gökhan Tezcan

Seninle 2011_2012 yıllarında beraber siparişi ettiğimiz truvativ gidondada kıllık yapmıştı lütfü beyefendi. Birde bizi yalancılıkla suclamıştı. Sen daha iyi hatırlarsın böyle detaylarıda çok kızmıştık çok sövmüştük.

Scudo

emrejon

Aktif Üye
Tepki
156
İsim
emre özciftci
Bisiklet
Fuji
Ben sahsen her isimi kendim goruyorum akort ayarina kadar sadece parca aliyorum erdoganlar bisiklet hem kazik bi firma nasil alisveris yapiyosunuz bile bile kaziklaniyosunuz performans bisiklet var daha baska firmalarda var esnaflik degil resmen kaziklamanin pesine dusmusler

Anıl K

Daimi Üye
Tepki
282
İsim
Anıl Küçükgöksel
Bisiklet
Specialized
"Tamam bende sevmiyorum Erdoğan'ı ama içlerinde göremiyorum daha iyisini" gibi sevmediğim bir söz vardı, o geldi aklıma.

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.276
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bir sefer brooks elcik siparisi vermistim, brooks sele geldi :) aradim geri gonderdim. Onun disinda bir munasebetim olmadi kendileriyle. Yalniz fiyatlari acayip pahali. Merlin ve evans candir bu anlamda.

sallehpaul

İkitekerbirkitap
Tepki
233
İsim
Salih AYDIN
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Cyclocross
bisiklet dünyasına yeni atıldım ve genelde çoğu alışverişimi internetten yaparım. bisiklet alışverişi için bayağı bi araştırma yaptım çoğu sitenin fiyatları uygun geldi ama erdoğanlar bisikletin fiyatlarını görünce bisikletten soğudum ve hemen sitesini kapattım bi daha da girmedim. sadece fiyatlarını görünce ne olduklarını anlamıştım burda yazılanları da okuyunca tam tatmin oldum :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Erdoğanlar bisiklete uzun zaman önce sanırım yıl 2006 - 2007 yazında ilk kez gitmiştim.bizim eve baya uzak bir mesafede sanırım gidiş geliş 30 km civarında bir yer.tabi o zaman eski mağazasında.neyse dükkanı yolda bir kaç kişiye sorarak buldum.bisikleti dükkanın önüne bırakıp içeri girdim dün gibi hatırlıyorum hafızam kuvvetlidir.öğleden sonra 5-6 saatleriydi içeri girdiğimde bir abinin orta yaşlı ismini bilmiyorum kimdi zaten ilk ve son gidişim olmuştur.abimiz onuda iyi hatırlarım shimano XT v frenleri vitrine diziyordu.bende selam verip kolay gelsin dedikten sonra abimize frenlerin fiyatını sordum zaten çok kısa bir diyalog oldu ve diyalog sonunda hemen çıkıp geldim ve o gün bu gündür bir daha gitmedim.neyse çok uzattım abimiz ile aramızda geçen diyalog aynen şöyledir.

BEN : ABİ FRENLERİN FİYATI NE KADAR ?

ABİMİZ : HEPSİNİN FİYATINI BİLSEM KAFAYI YERİM

cpt.erhan

Daimi Üye
Tepki
200
İsim
Erhan
Bisiklet
Specialized
Kimisi çok memnun kimisi memnun değil. Ben en son bisikletimin siparişini Erdoğanlardan verdim. Aynı bisikleti alacak başka bir arkadaş pazarlıkla bisikletin fiyatını baya bir düşürmüştü. Aradım bende aynı fiyata alabilir miyim dediğimde Lütfü Bey tabiki dedi. Saat 16:30 da aradım 17:00 da kargoya yetiştirdi ve ertesi gün sabah elimde oldu.Bu açıdan çok memnun oldum.Telefon konuşması sırasındaki ilgi ve alakasından da memnundum. İnternet fiyatları gerçekten pahalı geliyor bana. Acaba her ürün için arayıp pazarlık mı yapmak gerekiyor bilemiyorum. Ama bisiklet aldım ve çok memnun kaldım. Belkide biraz şans işi bu işler.

Mehmet Altuğ

surrender.to.music
Tepki
7.306
Bisiklet
Scott
Şu konuya da bir göz gezdirin lütfen:

(link)

Arkadaşlar konuşarak halledilemeyecek sorun yok. Erdoğanlar Bisiklet'le ilgili çözümsüz kaldığını düşündüğünüz bir sorun yaşıyorsanız, doğrudan Lütfü beye ulaşmayı deneyin ki zaten çoğu zaman telefonlara kendisi cevap veriyor. Ben şu ana kadar Lütfü beyin hiçbir ricamı geri çevirdiğini görmedim, en olmayacak isteklerime bile olur dedi.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Mehmet Altuğ
Ben de önceki sayfalarda yazdığım yorumda telefonda yaşadığım sıkıntıyı dile getirmiştim. Demek ki konuşarak halledilemeyecek konu varmış. Memnun olan olduğu gibi memnuniyetsiz kişiler de olacaktır. Bana onca alışverişime rağmen yapılan yanlışı unutmayacağım. Aynı şekilde arkadaşlarıma yapılanları da...

Orhan Akarkut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.092
Bisiklet
Cannondale
Erdoğanlar Bisiklet bizim forumun da üyesi, buradan bir açıklama yapsalar ya!!

• Beğen
Tepkiler: oalmali

Mehmet Altuğ

surrender.to.music
Tepki
7.306
Bisiklet
Scott
Deniz bey, bahsettiğiniz olay size kullanılmış sele gönderilmesi mi?

O mesajınızın hemen altında da benim mesajım duruyor. Türkiye'deki birçok küçük ve orta ölçekli firmada görülen kronik sorunla maalesef Erdoğanlar'da da zaman zaman karşılaşabiliyorsunuz. Sorun, personelin yoğun iş yükünün altından kalkamaması. Yanlış ürün gönderimi, eposta ile sorulan sorulara geç veya belki de hiç cevap verilmemesi gibi sorunlar personel yetersizliği ve düzgün çalışan bir otomasyon sisteminin olmayışından kaynaklanıyor. Elbette ki bu sorunları çözmesi gereken merci firmanın kendisi, makul bir çözüm beklemek de müşterinin en tabii hakkı. Yaşanan sorun ne kadar küçük olursa olsun, "Sinek küçük de olsa mide bulandırır" derler ve siz şikayetlerinizde yerden göğe kadar haklısınız.

Ama sizin başınızdan geçen olayda, doğrudan Lütfü beye ulaşmayı deneseydiniz belki sonuç daha farklı olabilirdi diye de düşünmedim değil. Bana da yanlış ürün gönderildiği oldu, ama hatalarını telafi ettiler. Bu aşamada maddi olarak bir kaybım da olmadı, zira geliş-gidiş kargolarını kendileri ödüyorlar. Ama tabii vakit kaybı yaşıyorsunuz, belki çıkacağınız turda kullanmayı planladığınız bir malzemeyi kullanamamış oluyor ve planlarınızı değiştirmek zorunda kalıyorsunuz.

Yunus M.

Forum Demirbaşı
Tepki
287
Bisiklet
Diğer
bu kadar problem bir yer olduğunu bilmiyordum..
zaten fiyatlar hep uçuk o da ayrı yani.

Emre Sefa SEFER

Daimi Üye
Tepki
342
İsim
Emre Sefa SEFER
Bisiklet
Merida
Herkesin memnuniyet anlayışı farklıdır. Ama unutmayın ki karşınızdaki kişiye nasıl davranırsanız aynı şekilde size dönüş olacaktır. Adamları arayıp sert konuşursanız tabi ki yardımcı olmak istemeyeceklerdir. Ancak anlaşılır bir dille yaşadığınız problemi ''doğrularıyla'' anlatırsanız yardımcı olurlar kesinlikle. Yazılan her şeyi okumadım ancak ben ERDOĞANLAR dan memnuniyetimi belirtmek istiyorum. Defalarca alış veriş yaptım ve yapıldığına şahit oldum. Hiç sorun çıkmamasına ek olarak fiyat olarak da piyasanın altında fiyatlarla karşılaştık.
Doların yükselmesi fiyatlarda etki ediyor unutmayın. Ancak her ürün de indirimli olacak diye bir şart olduğunu da sanmıyorum...
İyi forumlar.

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.276
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Erdoğanlar iyidir, çok alışveriş yaptım onlardan. Hatta bazen telefonla arayıp indirim bile yaptırmıştım.
Severim kendilerini, hiç kırmadılar, indirim de yaptılar, ne istediysem birebir gönderdiler.

• Beğen
Tepkiler: Halilibrahim

dkelleci

Aktif Üye
Tepki
88
İsim
Doğan Kelleci
Bisiklet
Carraro
Bu aralar yeni bisiklet aldım. Aksesuar ve yedek parça konusunda arayışlara girdim tabi. Küçük bir yerde yaşadığımdan her şeyi internetten araştırmak ve almak zorunda kalıyoruz haliyle.
Alışveriş listem 10-15 üründen oluşuyor. Erdoğanlar'ın sitesi çok donanımlı ve profesyonel gerçekten, ilk farkettiğim sitelerdendi. Bunun yanında Doğa, Delta bisiklete falan da bakıyorum.

Ancak daha önce de çoğu kişinin yazdığı gibi fiyatlarda biraz fazlalılık söz konusu. Aynı marka-model ürünleri karşılaştırdığımda hemen hepsinde Erdoğanlar Bisiklet % 10-20 civarında fazla fiyat koymuş diğerlerine göre. Naçizane gözlemimdir, firmayla bire bir iletişimim veya alışverişim olmadı, karalamak olarak algılanmasın lütfen.

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
@DK-BARCA Abi konu dışı olacak ama, ben senin yerinde olsam acil diye bir kask alırım burdan. Onun haricinde ışıklandırmam vs... bütün aksesuarlarımı ali expressten alır beklerim.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Böyle başlıktaki bir konuya bile "Erdoğanlar iyidir, sorun yaşamadım, iyidir aslandır kaplandır yorumları yapan arkadaşlara aferin(!) diyorum.

Adam memnuniyetsizliğini yazmış, bu konuda da ciddi sorunları olan bir firmadan bahsediyoruz. Buna rağmen firmayı burada övmenin mantığını anlayamadım. Sen sorun yaşamamış olabilirsin, memnunsan teşekkürüm var diye aç konunu yaz. Ama olumsuzluklar için açılmış bir başlıkta bu adamları savunmanın gereği yok.

caliberr

Üye
Tepki
6
İsim
Koray
Bisiklet
Kuota
Hadi birde benden gelsin :)
Ultegra 6800 jant setini almaya karar verdim Erdoğanlar bisikletin sayfasinda havale ile 1070 tl yazan jant setini 1 hafta sonra buyuk kampanya adi altinda euro kurunu 2.69 olarak hesapliyoruz diye bagira bagira indirim yazmislar ve jant setinin su anki fiyati 1.135 tl nasil olmussa kur indirimi bindirimle baslamis :) :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@BF Okuru katılıyorum. Zaten en ilginçi de bu gelmişti. Sanırsın Erdoğanlar Bisiklet sözlüğü de gelen geçen iyi-kötü inceleme ve yorum bırakıyor.