ankara'da bisikletci

emreden

Forum Demirbaşı
Tepki
288
Bisiklet
Corratec
merhabalar arkadaslar;
formunuza yeni katildim ve gercekten de cok harika, duzeyli, samimi ve kaliteli bi forumunuz var, hayirli olsun.. bi çok kişi de birbirini tanıyo herhalde burada; muhtemelen gerçekleştirilen organizasyonlar, gezilerden dolayısıyla falan. ne güzel bi olay valla, tebrikler..

ben uzun zamandan beri bisiklet ile bayaa bi vakit gecirip bu konuda yeni deneyimler yasamak istiyordum. fakat bugüne kadar hiç bir girişimim de olmuş değil doğrusu, hep hayalde kaldı:( gerek maddi imkanlar olsun, gerek vakit ayıramamaktan olsun... en büyük etken de sanırım bu konuda kafa dengi arkadaş bulamayışımdır. çünkü hak verirsiniz ki bu işler tek başına biraz sıkıcı olabilir.

fakat artık bi başlangıç yapıp, bisiklet dünyasına giriş yapmak istiyorum..

ankara'da üniversite öğrencisiyim. ilk olarak bi bisiklet almam lazım. ankarada tavsiye edebileceğiniz uygun, kaliteli ve güvenilir bi bisiklet mağazası var mı acaba?

şu an için, bu olayda çok acemi olduğum için, öyle aman aman bi bisiklet almam. genel kullanıma uygun (ne sadece şehiriçi, ne sadece şehirlerarası, ne de sadece dağ olmasın) , rahat ve güvenli bi bisiklet olsun. e fiyatı da bi öğrenciyi sarsmayacak düzeyde olsun tabe :)
ilerde deneyim kazandığımda, bu bisiklet artık bana yetersiz gelmeye başladığında, onu kardeşime verip, kendime daha profesyonel bi şey alırım herhalde...

şuan için verebileceğim max para 350~400ytl civarıdır. varsa tavsiyeleriniz memnun kalırım...

forum gerçekten çok güzel. kim bilir belki bisikletimi aldığımda sizlerle ben de gezilere, organizasyonlara katılırım, ki bundan da büyük bi zevk alacağıma eminim. cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler,

ii akşamlar,

emre, 19

Scudo

felis911

Forum Bağımlısı
Tepki
859
delta bisiklete giderseniz veya erdoğanlar size her konuda yardımcı olacaklarına eminim çünkü bu işletmeler bisiklet satıyor beyazeşya değil

• Beğen
Tepkiler: emreden

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
delta ve erdoğanlar bisiklet size yeterince yardımcı olacaktır çok güzel bir karar almışsınız tebrikler valla bende kütahyalıyım burda pek binen yok ama pes etmemek lazım deilmi :)

• Beğen

felis911

Forum Bağımlısı
Tepki
859
kesinlikle önemli olan nicelik değil niteliktir az olsun ama gönül vermiş olsun

trinitrotoluen

Forum Demirbaşı
Tepki
259
emre (link) buda benim msnim bende yardimci olmaya çalışırım...
Yanliz olmazsın ankarada ;)

• Beğen

emreden

Forum Demirbaşı
Tepki
288
Bisiklet
Corratec
ilginiz için çok teşekkür ederim değerli arkadaşlar.

bisikletimde, 'erkuty' ile uzuun bir msn muhabbetinden sonra nasıl bi şey olacağı üzerinde karar kıldım.

ve geçen haftasonu erdoğanlar bisiklet'ten sedona vitra aldım. ((link))

arka vites attırıcı tourney idi. onun pek iyi bir marka olmadığını belirtmişti gerek erkuty gerekse bir kaç bisikletten iyi anlayan kişi. onu çıkartıp acera marka olanı taktırdık. onun dışında başka bir modifiye yapmadım şu an için. bi de boynuz taktırttım.

daha önce de belirttiğim gibi ben beginner sayılırım bisiklette ve fazla bi bilgim de yok, ki aslında o arka attırıcıyı bile tam olarak niye değiştirdim bilmiyorum :p , ama adi bişimiş onu anladım....

kendimi ilerlettikçe sağlam modifiyeler yapmaya da devam ederim..

ki bisiklet konusunda da ciddi manada geliştircem kendimi inşallah...

bisikletim yarın elime geçicek (18" yoktu dükkanda, yeni sipariş edildi anca geldi), binip uzun uzun gezdikten sonra nası bi bisiklet olmuş resimleriyle birlikte paylaşırım inş..

ha bu arada, fiyat 380ytl tuttu.

teşekkürler tekrar...

• Beğen
Tepkiler: Erkut Yiğit

Erkut Yiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
822
Fiyat da mükemmel, sen de Emre...

Kaliteli bir bisiklet aldığın için teşekkür ederim. Tourney'î acera yaptığın için artık başlangıç da sayılmassın, orta seviye diyebiliriz artık senin ve bisikletin için :)

Ankaraya döndüğümde en kısa zamanda Bilkent'e geleceğim. Birlikte turlarız. Kurban bayramından hemen sonra Odtü Hacettepe civarı turlar yaparız.

Msn'de pek göremiyorum bu ara seni, geldiğinde bisikleti de denedikten sonra konuşalım tekrar.

24'ünde dönüyorum Türkiye'ye, corratec de elime 25i gibi geçecek, birlikte nice turlara... :)

Erkut