Ankara

Scudo
Tepki
0
Arkadaşlar bende emekde oturuyorum, arada bir kendim cıkıp turluyorum ankarayı. Herangibi bir buluşmanızda flan banada haber verirseniz cok sevinirim ve memnuniyetle katılırım :)
Cep no: 05385853967
sel_man_90@hotmail.com
Selman AYDIN

serkan hilal

Forum Bağımlısı
Tepki
669
arkadaşlar akşamları 20-25km civarı küçük ama performansa dayalı tur yapıyorum katılmak isteyen arkadaşlar öm. atsın forumdayım sürekli.
Ankara içi

ufuk şen

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Specialized
serkan kardeş ben hergün saat 17:30 da akaydan (işyerimden) çıkıyorum türkocağı caddesinden balgata geçiyorum.

Bana eşlik etmek istersen balgata kadar beklerim.

frustrated

Aktif Üye
Tepki
81
ankara-haymana arası google earth de 75 km olarak gözüküyor. nasıl bir yoldur bisikletle daha önce giden var mı? parkur olarak rahat mı? mesela cts gidilip kaplıcaların keyfi çıkarılıp pazar dönülse nası olur?
teşekkürler.

MertcanBalıkçı

Aktif Üye
Tepki
78
Bisiklet
Kron
Ben Haymanalıyım Haymanaya Ayda 1 - 2 Kez Gidiyoruz Gölbaşından Yeni Yapılan Asfalt Başlar Haymanaya 5 -6 KM Kala Eski Yol Toprak Vs Deildir Yolları Gayet Güzel Fazla Yokuş Rampa Vs. Yok

• Beğen
Tepkiler: frustrated

Murat Uluoğlu

Daimi Üye
Tepki
145
haymana yolu çok rampalı olmasa da biraz iniş çıkış vardır, biraz da virajlıdır ama sıkıntı yaratmaz. tek sıkıntı çoban köpekleri olabilir. bir de kaplıca keyfi demişiniz ama eskiden pek keyfi çıkarılacak bir kaplıcası yoktu. bugün nasıldır bilmem.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
Ben verdiğim programı kullanamazsanız diye cıkardım şimdi. gayet düz bir yol 72.5 km kızılay dan hesaplattım ama hangi yoldan gidileceğini kendi cıkarıyor.Yol bisikletine göre cıkardı. yuzde 6 dan fazla eğimli rampanız yok buda gayet düz bir yol demek.Alttaki yükselti grafiğidir.Üstteki gidilen yol aynı resimde cıksın diye ufalttım ama umarım işinize yarar.Hayırlı yolculuklar.

(link)

MertcanBalıkçı

Aktif Üye
Tepki
78
Bisiklet
Kron
Eğerki Günü Birlik Gidiyorsanız Asla Bisikletle Gitmeyin Derim Çünkü Haymana Artık Pisleşti Çalarlar Anında Siz Üstünde Giderken Döver Çalarlar ... :D

Murat Eren

Daimi Üye
Tepki
244
Bisiklet
b'Twin
ya esatta bisikleti seven insan var fakat yollar çok dar

Yokuscu

Forum Demirbaşı
Tepki
186
Vallahi bende gelirdim de; benim bisikletin donanımları kaldırmaz. :D

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
slm herkese aksam 9 dan sonra çankaya simon bolivar veya birlik mahallesi oran civarında bisiklet süren arkadaslar varmı her aksam cıkıyorum 1 kişiye dek gelmedim:D eger cıkan arkadslar varsa bi grup kurup toplu halde cıkabiliriz...

Tepki
0
merabalar ben öveçler 4.caddede oturuyorum bi bisiklet almayı planlıyorum 600-700 lira bütçem war 2.el 0 fark etmez bi bisiklet almayı planlıyorum bana yardımcı olun msn: king_the_23@windowslive.com msn mı 13yaşında aldım :D 17yaşındayım yardım lütfen

Tepki
15
arkadaşlar, yarın (9 nisan) sabah birlikte pedallayalım, kısa bir tur yapalım şehirde. Ne dersiniz?