Ankara

doktorbean

Aktif Üye
Tepki
103
keçiörenin yukarılarında ovacık tarafları çok güzel aslında hem arazi hem yol olarak ancak gidiş biraz sorunlu hem trafik hem yokuş çok fazla.bence en güzeli eymir,gölbaşı,birlik.bir de etlik antaresin önünde bir arazi var.keşfettikçe paylaşrım senle arkadaşım

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@doktorbean

abi msn'ye ekledim akşamları 8 gibi açık oluyorum msn'de görüşelim.

Tepki
17
Gelecek hafta Ankara'dan yola cıkarak Polatlı dan Yunak yoluna saparak Akşehir ve Eğirdir üzerinden Isparta ya gitmeyi düşünüyorum. Polatlı-Yunak arasını giden varmıdır? acaba güvenli bir yol mudur?

Erdem Yıldırım

Daimi Üye
Tepki
184
bomboş bi yol akşehire kadar pek araba - insan olmaz..akşehirden sonra sultandağlarını geçeceksin serkan abinin gezilerinde bu yolun fotoları vardı..

• Beğen
Tepkiler: alper kabran
Tepki
2
Bana turgut Altınok istifa etmeden önce huzur evinden çıkarken bir isteiğin varmı diye sormuştu bende bisiklet yolu demiştim oda yaparım inş.dedi ama istifa etti xD

• Beğen
Tepkiler: sametutuncu

Muhammed PINAR

Forum Bağımlısı
Tepki
175
sanırım ankaranın en büyük kayıplarından biri BAŞKENTimiz olarak bu gibi bir durumla karşı karşıya olması çok acı :S

doktorbean

Aktif Üye
Tepki
103
hoşgeldin hocam,ben de sabırsızlıkla ilk turu bekliyorum havalar da pek iyi değil aslında bu pazar uygun olabilirdi,uyarsa mesajlaşır beraber de turlarız şehirde,iyi akşamlar

doktorbean

Aktif Üye
Tepki
103
@Ekrem Özarslan

hocam haberleşelim ben gelebilirim müsait oldukça turlarız,ismim deniz istersen telimi veririm daha kolay olur

exacbachay

Daimi Üye
Tepki
43
Merhaba arkadaşlar.

Geçen yıllara göre kıyasladığımda bu sene baya bi bisiklet kullanımının arttığını gözlemliyor ve duyuyorum,malasef aynı oranda kazalarda artıyor.

Sizlerden bu konu başlığı altında yaptığınız kazaları ve çözümleri hakkında fikirlerininzi paylaşmanızı rica ediyorum.

Burada topladığımız kaza raporlarını ve dilekçeleri toplu halde yetkililere ulaştırmayı düşünüyorum.
Teşekkürler...

çağda ş

Aktif Üye
Tepki
110
Kişisel hataların ve trafik kurallarına aykırılıktan doğan kazaların dışında ki tüm kazalar trafikte görünülmemek ve farkında olunulmamaktan kaynaklanmakta. Yani sağ şeride çok sinmekten. diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: efedeniz4