Ankara

Scudo

hamza06

Üye
Tepki
145
İsim
hamza t.
Bisiklet
Carraro
Keçiörenden.

keçiörenden cıkıp yenimahhalle ostım üzeri kazandan gitmeyi düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: SerkanH

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Yol biraz uzun olacaktır size ancak hevesiniz kırılmasın. Erken saatte çıkarsanız hem sıcaklara kalmazsınız hem de dönüş saatinde hava aydınlık olur. Tabii orada geçireceğiniz süre de önemli. Sizi zorlayacak olan tek yer dönüş yolunda kargasekmez rampası olacaktır. Gençliğimin antrenman yollarından birisiydi. Tabi yollar daha düzgün artık.

• Beğen
Tepkiler: hamza06

hamza06

Üye
Tepki
145
İsim
hamza t.
Bisiklet
Carraro
Allah'tan o güne kadar bişey olmazsa dediğin gibi sabah erken saatte cıkcam yola.Dönüşte foruma yazarım.Bakalım kondusyonsuz birisi ne kadar zorlanacak hem diğer arkadaşlara bi faydam olmuş olur.Bu arada dedem kırşehirden izmire yürüyerek gitmiş faydası olur mu bana :)

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@hamza06

:koptum::koptum::koptum::koptum::komik::komik::komik::D:D olmaz olur mu? Sonuçta genetik aktarım söz konusu. :D Bir de dikkatli sürün. Malum tam bayram zamanı insanlar otomobil kullanırken dalgın, yorgun, uykusuz veya asabi olabiliyorlar.

hamza06

Üye
Tepki
145
İsim
hamza t.
Bisiklet
Carraro
Sadece pedala bascam :)

peki keçiörenden cevre yoluna mı cıkıp gitsem yoksa şehir içinden istanbul yoluyla mı cıksam.

• Beğen
Tepkiler: SerkanH

krhnbgck

Üye
Tepki
37
İsim
korhan
Bisiklet
Salcano
Bence kazandan geri döneceksin. Bir yere bisikletle gideceksen hazirlikli olmalisin. Ayrica gidebilsende dönmen baya zor. Antremansiz kondüsyonsuz olduğunu bilerek söylüyorum. Ayrica çevre yoluna çiktigin anda polis takilir arkana çünkü bisiklet ile giremezsino yola. Bence plani ni 2 günlük yap kalabilirsen orada kal dinlen sonraki gün geri gel. forumda ayni yolu gidip gelenler var konu olarak bulabilirsin onlari incele ne alinir yanina nasil gidilir. Incelemekte fayda var.

SM-T310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mtbcanavarı

Daimi Üye
Tepki
162
İsim
mosso
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Eski yoldan gideceksiniz değil mi?

hamza06

Üye
Tepki
145
İsim
hamza t.
Bisiklet
Carraro
krhnbgck tavsiyelerin için cok saol foruma bakacam kardeş.1 gün orda kalabilirim.İnşallah dönmem :)

çevre yolundan kazana dönecem arınç kardeş ordan direk kızılcahamam inşallah

A.l.t...

Daimi Üye
Tepki
367
İsim
BUHARİ A.
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@hamza06 KESİN OLUR BU UZUN YOL GİTME IRSİDİR.HİÇ KUŞKUN OLMASIN..

ctnky

Üye
Tepki
54
İsim
Cihan Çetinkaya
Bisiklet
Carraro
beyler ben de yenikent'teyim. malum bizim buraların yolları yeni sayılır, her yer asfalt. ama henüz imara açıldığı için inşaat alanlar da var. sizce yol bisikleti mi şehir bisikleti mi almalıyım. bütçem en fazla 1000 lira olabilir. uzun yıllardan sonra ilk bisikletim olacak. daha sonra aranıza katılabilirim :)

Tepki
2
İsim
Bedir K.
Bisiklet
Lapierre
Bence sehir bisikkleti al. Carraro falan bakabilirsin. 1000 lira civarinda sportive 224 falan isini gorur yani.

A.l.t...

Daimi Üye
Tepki
367
İsim
BUHARİ A.
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@ctnky Cihan kardeşim merhaba bende senin gibi çok aradım araştırdım en sonunda şehir- tur bisikletinde karar verdim iyiki de tur bisikleti almışım hem hafif hemde yolda rahat gidiyo insanı üzmüyo sana tavsiyem kesinlikle tur bisikleti al.Toprak yoldada gözü kapalı kullan hiç birşey olmaz.. Yol bisikleti bana biraz narin geliyo..BOZUK YOLDA RAHAT EDEMESSİN. Mesala Carraro nun şehir bisikletine bakabilirsin 1000 tl civarı..

coffeeguy

Forum Bağımlısı
Tepki
285
Bisiklet
Lapierre
@ctnky tamamen senin tercihine kalmis birsey bu. Tur bisikletinde selen rahat olur biraz daha konforlu olursun yol bisikletinde de kaliteli bi taytla konfor bulunabiliyor. 1000 tl ye yol bulman biraz güç olur. Baslangic seviyesi dusuk butceye ben her zaman xrs030 öneriyorum. 1500 1700 civari fiyatlara bulunabiliyor. Ben performans amacim yok gezmek icin cikip ter atmak icin dersen tur bisikleti senin isini hayli gorur. Ama gonul isterki birisi daha yol bisikleti alsın :)

Atconbike

Üye
Tepki
0
İsim
BA
Bisiklet
Claud Butler
Geri dönüşte kargasekmezi hayal edemedim, kolay gelsin umarım başarırsın..

kuşlar gibi özgür

Bisiklet tutkunu ^^
Tepki
403
İsim
Barış
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar, Eskişehir veya İstanbul yolunda bisiklet yasak mi? Teşekkürler :)

hamza06

Üye
Tepki
145
İsim
hamza t.
Bisiklet
Carraro
Yarın akşam iftardan sonra ankamall