Ankara

Imlampre

Daimi Üye
Tepki
298
İsim
hakan
Bisiklet
Cannondale
gölbaşından selamlar . bende yol bisikleti kullanıcısıyım.çarşamba günü müsait olursanız turlayabiliriz.şehirdışına doğru.

Scudo

Imlampre

Daimi Üye
Tepki
298
İsim
hakan
Bisiklet
Cannondale
bugün ankarada turlamak isteyenler ..şehir dışına doğru ...

Imlampre

Daimi Üye
Tepki
298
İsim
hakan
Bisiklet
Cannondale
temelli polatlı elmadağ konya yolu selametli bezirhane vs ..sizinde iyi bir fikriniz vardır belki:)

Burak_Cakir

Daimi Üye
Tepki
551
İsim
Burak Çakır
Bisiklet
Ghost
@Sercan T.

Ankara'da buluna bir sürü bisiklet grubu var bunların hepsi farklı günde etkinlik yapar
facebooktan ulaşabilirsiniz bunlara
Ankara bisikletliler ortak platformu adı altında

Angora bisiklet
Batı Ankara
Perşembe Akşamı
bisiklet gonül birliği

Bisikletsurenadam

Daimi Üye
Tepki
125
İsim
Emrulah ALTAN
Bisiklet
Diğer
Her akşam bende besevler den ankamall istikametine doğru gidiyorum iş için 10.00 ve akşam 7 gibi siteler kavşağına kadar pedal çeviriyorum rastlarsınız selam vermeyi ihmal etmeyin :harika:

Tepki
10
İsim
Oğuzhan
Merhaba tur bisikletciliğine yeni başlamış biriyim. 2016 Mayıs ayın da ege turu yapmayı planlıyorum. Donanımlarımı yavaş yavaş tamamlamaktayım.Btwin 300 model bisikleti mi ve cadırımı yeni edindim ve biraz sabırsız ve hayecanlıyım ciddi tecrübe eksikliğimi adım adım yenmek adına ve kış ayında kamp yapma fikri bana keyif vereceğini düşündüğümden Kızılcahamam turu yapmaya karar verdim. Ama yanlız çıkma fikri biraz ürkütücü ve sıkıcı gelmekte bana katılmak isteyen olur ümidi ile Yoldaş aramaktadır. 24 yaşındayım ankarada yaşıyorum.

edit: imla

• Beğen
Tepkiler: Hsyndeli
Tepki
1
İsim
Amatör
Bisiklet
Diğer
Aranıza Yeni Katıldım.. Nickden de Anlaşılacağı Üzere Bisiklet Konusunda Amatörüm Henüz :) :)
İlerleyen Zamanlarda Bir Sürü Sorularım Olacak, Bilgilerinize İhtiyacım Olacak Değerli Abilerim, Kardeşlerim :)

Tepki
1
İsim
Amatör
Bisiklet
Diğer
@Helen
Hoşbulduk.. Başlangıç İçin Ucuz Fiyata 2.el Bir Bisiklet Aldım.. :) Daha bisikletin yol, dağ bisikleti olduğunu bile bilmiyorum.. Bildiğim tek şey bisikleti sürebilmek şu anda :)

• Beğen
Tepkiler: Helen

Helen

Aktif Üye
Tepki
234
Bisiklet
Mosso
@maboc Ben mi bisiklet satacağım :) Satılacak bisikletim yok ki şuan. Ha 2016 modellerden biri için bayıiiden ayırttım o zaman ancak bisikletim boşa çıkar. Ama şu an maalesef :(

Sordum çünkü belki fikir almaya gelmiştir belki diye.

• Beğen
Tepkiler: Örümböcük