Ankara

Burak_Cakir

Forum Demirbaşı
Başlık
38
Tepki
582
İsim
Burak Çakır
Bisiklet
Ghost
@Sercan T.

Ankara'da buluna bir sürü bisiklet grubu var bunların hepsi farklı günde etkinlik yapar
facebooktan ulaşabilirsiniz bunlara
Ankara bisikletliler ortak platformu adı altında

Angora bisiklet
Batı Ankara
Perşembe Akşamı
bisiklet gonül birliği

Bisikletsurenadam

Daimi Üye
Başlık
23
Tepki
148
İsim
Emrulah ALTAN
Bisiklet
Diğer
Her akşam bende besevler den ankamall istikametine doğru gidiyorum iş için 10.00 ve akşam 7 gibi siteler kavşağına kadar pedal çeviriyorum rastlarsınız selam vermeyi ihmal etmeyin :harika:

Başlık
4
Tepki
10
İsim
Oğuzhan
Merhaba tur bisikletciliğine yeni başlamış biriyim. 2016 Mayıs ayın da ege turu yapmayı planlıyorum. Donanımlarımı yavaş yavaş tamamlamaktayım.Btwin 300 model bisikleti mi ve cadırımı yeni edindim ve biraz sabırsız ve hayecanlıyım ciddi tecrübe eksikliğimi adım adım yenmek adına ve kış ayında kamp yapma fikri bana keyif vereceğini düşündüğümden Kızılcahamam turu yapmaya karar verdim. Ama yanlız çıkma fikri biraz ürkütücü ve sıkıcı gelmekte bana katılmak isteyen olur ümidi ile Yoldaş aramaktadır. 24 yaşındayım ankarada yaşıyorum.

edit: imla

• Beğen
Tepkiler: Hsyndeli
Başlık
0
Tepki
1
İsim
Amatör
Bisiklet
Diğer
Aranıza Yeni Katıldım.. Nickden de Anlaşılacağı Üzere Bisiklet Konusunda Amatörüm Henüz :) :)
İlerleyen Zamanlarda Bir Sürü Sorularım Olacak, Bilgilerinize İhtiyacım Olacak Değerli Abilerim, Kardeşlerim :)

Başlık
0
Tepki
1
İsim
Amatör
Bisiklet
Diğer
@Helen
Hoşbulduk.. Başlangıç İçin Ucuz Fiyata 2.el Bir Bisiklet Aldım.. :) Daha bisikletin yol, dağ bisikleti olduğunu bile bilmiyorum.. Bildiğim tek şey bisikleti sürebilmek şu anda :)

• Beğen
Tepkiler: Helen

Helen

Daimi Üye
Başlık
2
Tepki
296
Bisiklet
Mosso
@maboc Ben mi bisiklet satacağım :) Satılacak bisikletim yok ki şuan. Ha 2016 modellerden biri için bayıiiden ayırttım o zaman ancak bisikletim boşa çıkar. Ama şu an maalesef :(

Sordum çünkü belki fikir almaya gelmiştir belki diye.

• Beğen
Tepkiler: Örümböcük

Pallino

Üye
Başlık
0
Tepki
31
İsim
Atahan
Delta var sadece diye biliyorum. O da tekeline güvenerek ederinden daha fazla para istiyor.

bforummurat

Daimi Üye
Başlık
2
Tepki
259
İsim
Arif
Bisiklet
Carraro
@Halilibrahim asfaltta dağ bisikleti görünce üzülüyorum diyorsun da, o dağ bisikletini asfaltta süren adamın başka bisikleti yoksa nolcak ? süremezmi yani. acayip.

Halilibrahim

Enduro /Freerider - Fully Lover
Başlık
30
Tepki
3.224
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
@bforummurat nedir "acayip" olan?

Asfaltta arazi aracı görünce de üzülüyorum. Adam 4x4'le şehiriçinde geziyor.

Adı üstünde "Dağ Bisikleti" :) Yolda gitmesi için yapılsa "Yol Bisikleti" derlerdi.

Ormanda yol / yarış bisikleti süren görürsem o bisiklete de üzülürüm :D

Ancak dağ bisikletini asfalta süren adamın yakasına yapışıp bunu niye asfaltta sürüyorsun bilader demiyorum :)

İsteyen istediğini sürer. ;)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Halilibrahim

Enduro /Freerider - Fully Lover
Başlık
30
Tepki
3.224
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
@ommemo hahaha onlara da gönül koyuyorum :D :D:D :kptmya::kptmya::kptmya:

dramorey

Daimi Üye
Başlık
10
Tepki
207
Bisiklet
Canyon
Merhabalar,
İzmir'deki en zor tırmanışlar başlığından esinlenerek aynısını Ankara için de açmak istedim. Bildiğiniz gibi Ankara'da tırmanış için çok fazla rota bulunmuyor. Burada paylaşım yaparsak herkesin yararlanacağını düşünüyorum. Örnek vermek gerekirse Elmadağ yolu tırmanış için güzel bir rota.

Yukarı Alt