Ankara Tur

Huseyin Dogan

Aktif Üye
Tepki
43
arkadaslar herkese merhabalar...

bir salı günü oluşturulan bu mesajı ramazana girmeden once tur düzenleme amaçlı okumaktasınız...

Mubarek ramazan ayına girmeden once Ankaradaki bisikletdaşlarımı büyük ve heyecanlı bir tura davet ediyorum... bu pazar gercekleşmesi için girişimlerde bulunalım.. Ankaradaki mekanları tam bilmedigim için (adanalıyım bu arada) mekanı size bırakıyorum..

sabahın erken saatlerinde yollara düşüp, pedallara basıp bir heyecanlı yolculaga çıkmaya ve güzel sohbetlerle gecirmeye ne dersiniz?

hem yeni insanlarla tanışmış oluruz hem de dostluklar pekişmiş olur...

huseyindgn@hotmail.com

Scudo

ilker K.

Aktif Üye
Tepki
150
İsim
ilker
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ankara'da doğru düzgün gezilecek yer yok arkadaş bunu tecrübe edindim son 1 ayda.Ya önüne apaçi çıkar yada köpek sürüsü.Kızılcıhamama falan gideceksin ki gittikten sonra dönüşü otobüsle yapmak zorundasın yada başka illere gideceksin.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Otobüsle Gerede'ye kadar gelinir, Gerede'den Ankara'ya eski yoldan geri dönülür.......

Tepki
0
Bu pazar birkaç kişi kurtboğazı na gitmeyi düşünüyoruz. Gelmek istersen haberleşelim ?

Huseyin Dogan

Aktif Üye
Tepki
43
gerede beni cezbetti şimdi... isterseniz geredeye gidip keyfimizi yapıp.. geri dönüşümüz pedallı olsun... geredeye katılım olmazsa kurtbogazına varımm...bir arkadas da kurtbogazından bahsetti ona da cınlatayım o da sitedendi.. katılabilrse o da katılsın..

iletişim için

huseyindgn@hotmail.com