Ankara Salcano Bayisi "Kervan Bebe" nin yaptığı hırsızlık

Konu, 'Salcano' kısmında Görkem Şahin tarafından paylaşıldı.

1. Görkem Şahin

Görkem Şahin Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    rkadaşlar Ankara Yenimahalle'deki "Kervan Bebe" adlı bisikler firması stoklarında olmayan Salcano Insomnia 40 bisiklet için beni lafı eveleyip geveleyip kandırdı ve 100tl parayı önden aldı. Şimdi vermiyor. Hepinizin haberi olsun. Tam bir soyguncular. aynı zamanda bu dükkan yetkili servis olmadığı halde , sattığı bisikletlerin montajını kendisi yapıyor..... Konuyla ilgili Salcano'ya da mail attım. Tüm bisiklet severlerin haberi olsun bu dükkandan. Ankara Yenimahalle Salcano bayisiymiş kendileri

2. Çağlayan

Çağlayan Onursal Üye

Seviye:
    Geçmiş olsun,

esnaflık yapmış bir insan olarak,bu kişinin yapmış olduğu hareketi yakıştıramadım, bu tür kişiler zaten esnaf olamaz ve müşteri kaybetmeye mahkümdurlar.

3. Ali Ç.

Ali Ç. Forum Bağımlısı

Seviye:
    Şerefsİz...

İlginizi Çekebilir

2.jpg
Merhaba arkadaşlar, daha önce kullandığım timex gpsde hız sensörüne bağlı otomatik pause ile aktivitenin mola süreleri strava kaydında gözükmüyordu.. [ATTACH] Ama garmin 1000 ve 520 gpsler...
group-riding-143.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
squat-nedir_646x340.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...