Ankara içi Gece Turu 20 Temmuz 2009

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Murat İLK tarafından paylaşıldı.

1. Murat İLK

Murat İLK Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar geçen yıl gerçekleştirdiğimiz gece turlarını yeniden canlandırıyoruz.
    Geçen yıl yaptığımız turlarla ilgili konuya ulaşmak için tıklayınız.

Pazartesi akşam saat 21:00'da Kızılay'da buluşup 01:00-02:00 civarında Kızılay'da bitireceğiz.

Güzargah: Kızılay-Dikmen-Konya Yolu-Ahlatlıbel Spor Tesisleri (mola)- Ümitköy-Eskişehir Yolu-
    Milli Kütüphane-Kızılay-Simit Sarayı (simit + ayran)

Tarih: 20 Temmuz Pazartesi
    Buluşma Yeri: Güvenpark - Kızılay
    Buluşma saati:21:00
    Hareket saati:21:15
    Tahmini Bitiş saati: 01:30

Görüşmek üzere.

Mert Kabtan bunu beğendi.
  2. Şafak Atilla Akpınar

Şafak Atilla Akpınar Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Normalde gelmeme kararı aldım çünkü pişik olmuşum :D
    Pazar günü 130 km yaptığım için değil.Bugün iş için bağkur,vergi dairesi ve mükellefler arasında koşuşturduğum için oldum.
    20 gibi orda olcam ama seleye oturmayı denedim acı çektiriyor :eek: pedli tayt olmasına rağmen...
    Olmadı konyadan dikmene geçerim

Murat İLK bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-14_11-49-50.png
Merhaba. Power metre almayı düşünenlere fikir vermesi için yeni satın aldığım power metreyle edindiğim tecrübeleri burada paylaşacağım. Antrenmanlarımın detaylarını foruma yazmayı sevmem. Çünkü bu...
upload_2017-2-6_14-58-32.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
maxresdefault.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...