Ankara-Güdül arası Kurban Bayramı sürüşü

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında honeybadger tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. honeybadger

honeybadger Forum Demirbaşı

Adı:
    Hüseyin
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Arkadaşlar merhaba kurban bayramı arefe gününde Güdülün koyune tek başıma bisikletle gitmeyi düşünüyorum. Bu yol güvenlik durumu nasıldır? Ankara ayıları burada mevcut mudur? Nereden gitmeli? Varsa farklı söyleyecekleriniz sevinirim şimdiden tesekkur ederim.

2. bhr42

bhr42 Aktif Üye

Adı:
    BUHARİ A.
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    yolun açık olur inş... güdülün hangi köyüne gideceksiniz acaba ona göre konuşsak. bide ayı mayı demişsin güdülde ayının ne işi var Allah senin iyiliğini versin güldürdün beni.

honeybadger bunu beğendi.
    honeybadger

honeybadger Forum Demirbaşı

Adı:
    Hüseyin
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    @buhari altıntaş ayı derken hocam hani iki ayaklı olanlar varya insan kılığına girmiş onu kastettim :D Güdül Güzel koyune gideceğim insallah.

4. bhr42

bhr42 Aktif Üye

Adı:
    BUHARİ A.
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    kamplı mı düşünüyosunuz. sonuçta 100 km gidiş .bir günde dönemessiniz.ayı konusuna gelince oralar kırsal kesim seni sıcak karşılarlar.

İlginizi Çekebilir

1917315_10156712026035253_5430136571405157378_n.jpg
Arkadaşlar biliyorsunuz ki sağlık raporu almak için hekiminize başvuruyorsunuz aslında bunların ne kadar önemli tetkikler olduğunu az kişi biliyordur birçok kişi formalite olarak görüyor, hekim...
upload_2016-9-26_14-19-40.png
Birkaç yıldır yazdığım mesajlarda 'yokuş özürlü' olmaktan bahsediyordum. Bunu hep yazıyorum da, sakın ola bundan övündüğüm veya buna güvenip rakiplerimi yolda alt etme niyetim olduğu anlaşılmasın...
makale.gif
Kış geldi. Günler daha kısa. Sabah işe giderken olan soğuk neyse de, o yağmur yok mu? Akşam işten çıkıyorsunuz, hava kararmış oluyor. Araya bir yerlere bisikleti de sıkıştırmak gerekli. Bisiklet...