Ankara Gezi Takvimi

jerry_f

Daimi Üye
Tepki
79
şimdi biletimi aldım...aynı otttbüsteyis ama yerlermiiz farklı olcak sanırm..... görüşmek üzeree:)

Scudo

scofoid26

Aktif Üye
Tepki
129
slm kevser.valla mangalı duyunca ankara'ya gelmek istedim:p :p
serkan çok şanslı,ankara ekibi ona yorgunluğunu unutturur artık;) ;)
sevgi ve selamlarımla

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Merhaba

Valla Serkan çok şanslı. Ankara ekibi onun şerefine mangal partisi düzenliyor. İnşallah bizde burda Serkanı elimizden geldiğince karşılarız.
Ama Antalya da kimse gelmesede :( ölmez sağ olursam ben gene onu tek başıma karşılarım. Kısmet.:)
Sevgi ve selamlarımla.

R4UF

Aktif Üye
Tepki
33
ben karşılama günü antalyada olursam bende gelicem ender abi merak etme
yanlız diilsin :)

papilloniac

Daimi Üye
Tepki
78
serkan, yolun açık olsun ve iyi eğlenceler :)

eee, bu haftasonu bi ankara planı yok mu ??..

Tepki
0
Selam arkadaşlar benim bir önerim olacak ama nereye yazacagımı bulamadım. ankarada oturdugum icin buraya yazıyorum. Şehirlerde bisiklet yolu yapılması icin neler yapabiliriz. Bu kadar bisiklet sever var. Buna bir çözüm bulunamaz mı?
Bu konuda yazılacak çok şey var ama herkes biliyor zaten.

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@berkayyilmaz

Dediğin gibi bu konuda yapacak çok şey var... Biz üzerime düşeni 6 Mayıs'da gerçekleştirdik. Basının ve yöneticilerin dikkatini çekmeyi başardık. Projelerimiz devam edecektir. Sizlerin de güzel bir organizasyonu olursa seve seve katılırız...

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Merhaba Pedal Dostları!..

Bu Pazar nihayet Kızılcahamam'a gidiyoruz...

Yaz ayı ve sıcaklıklardan dolayı buluşmayı sabahın erken saatlerine aldık. Amacımız güneşte kavrulmadan oraya varmak...

Buluşma Yeri: İstanbul Yolu Üzeri, Çiftlik Kavşağı,

Haraket Saati: Sabah 5.30

Gelmek isteysen herkesi bekliyoruz.

Yol yaklaşık olarak (sadece gidiş) 100km. ve iki dik yokuşun dışında orta zorlukta denebilir. Performansına güvenen arkadaşları bekliyoruz...

avcihancan

Üye
Tepki
0
@KevSerSeri
Katılmayı çok isterdim ama sanırım henüz 100 km için yeterli performansa sahip değilim, bir kaç hafta sonra inşallah....

papilloniac

Daimi Üye
Tepki
78
kondüsyonu biraz arttırayım, gordion yaparız umarım...iyi yolculuklar...

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Ankaralı Bisikleçiler olarak performansı artırma konusunda sanırım hem fikiriz. Ben de K.hamam turuna bir anlamda kendimi denemek için gidiyorum. Çok zaman oldu uzun turlara katılmayalı...

Daha daha uzun hafta alan turlara kadar ise bedenimin el verdiği şartlarda sabahın köründe antrenmanlara çıkmayı planlıyorum. Bu dizi adam etmem lazım. Durdum baktım iyileşeceği yok belki de çivi çiviyi söker...Bir de bunu deneyim :)

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
Ben geliyorum Kevser abla:D sonunda izini koparttım.. Bir aksilik olmazsa yanınızdayım yarın.. Yav hala iş yapıyorum eşyaları topluyorum yarın gelebilmek için:D:D:D

lussman

Aktif Üye
Tepki
57
slm kevser bugün lütfü abinin dükkanında karşılaşmıştık şimdi foruma üye oldum bundan sonra mümkün olduğunca turlarınıza katılcam bana önceden de tur bilgilerini mail atabilirsen sevinirim şimdiden iyi turlar size yarın bol pedallar.....
not:mail adresim ferhatsaka@gmail.com

papilloniac

Daimi Üye
Tepki
78
k.hamam pedalcıları, nasıldı yolculuk!!...

bu arada, ay sonunda ya da ağustos ta polatlı düşüncemizi gerçekleştirebiliriz..antreman için zamanımız bol..(ayak)bileğimize kuvvet

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@lussman

Selam Ferhat Bey,

Tur bilgilerini herkese maille bildirmem mümkün değil. İki tane forumda aktif olarak yazıyorum. Buraları haftalık takip ederseniz zaten gezilerden haberiniz olur...

Görüşmek dileğiyle bol pedallı günler...

Tepki
0
turlar herzaman düzenleniyor mu? Turlarda neleri yapıyorsunuz. ben keçiörenden batıkente gidip geldim hafta sonu trafik mahvetti beni.

trinitrotoluen

Forum Demirbaşı
Tepki
259
Arkadaşlar tur zamanları havalardan dolayı baya değişti sıcaklar malum fazla çıkamıyoruz... Ancak her fırsatta bişeyler yapmayı planlıyoruz :)

Burayı takip ettiğiniz sürece turlar hakkında kewserseriden bilgi almış olursunuz ;)

Ya kews bu arada kızılcahamam hakkında hiç bişey yazmamışsınız nasıl geçti eğlendinizmi hava nasıldı kaç kişiydiniz :D

kory

Daimi Üye
Tepki
106
Merhaba ben forumdan henüz kimseyle tanışmadım ancak hep böyle olsun istemiyorum sizlerle en kısa zamanda pedal çevirmek isterim. Ancak anlatmak istediğim bir günlük bi maceram var. 9 Temmuz yani dün Anakaradan Çankırı ya gitmek istedik (Neden Çankırı derseniz bir kaç ay sonra Çankırı Ilgaz Kastamonu İhsangazi... Gibi bir tur düşünüyoruz) sabah 8 de Peter adlı arkadaşımla yola koyulduk. Çankırı Ankara Kızılay dan Yaklaşık 145 Km. ortalamamızın 30 km olmasını bekliyorduk ancak hiç hesaba katmadığımız bir sorunla önden esen rüzgarla karsılaştık ya da savaştık da denilebilir. Ortalamamız 20km ye düştü. Öğleden sonraki sıcakta asfalt erimiş ve yerden yükselen ısı kavurucu olmaya başlamıştı. Tabi güneş kremi almayı unuttuk şimdi kızarmış tavuk gibiyim. Ve her ikimiz de petli şort giymemize rağmen 4-5 saat sonra sele de bir işkence aleti oluyor. Neyse zahmet edip okuyanları fazla sıkmadan özetlemek gerekirse 4-5 saat süreceğini umduğumuz yolculuk molalar dahil 8.5 saat sürdü. ve her ikimizde çok ama çok yorgunduk. belki bunun en büyük nedeni de havanın çok sıcak olmasıydı.
Dönüşü de otobüsle yaptık. Ben Pursaklar da inip bir 10 km da ha pedal çevirip eve ulaştım. Arkadaşım Peter ın yolu daha uzundu Aşti den birlik mahallesine pedal basmış olmalı.