Ankara Geleneksel Eymir Gölü Turları...

massaget

Forum Bağımlısı
Tepki
424
Bisiklet
Dahon
Arkadaşlar, katlanır, mtb, yol, şehir, her türlü forum üyesi davetlidir. Genele uymak adına Pazar günleri olacaktır buluşma. Başka gruplarda orada o gün bulunmaktadır genel olarak kalabalık olacağını düşünüyorum. Biz bisiklet forum olarak orada olacağız forum forması olan giysin gelsin. (Gerçi ben de de yok ama) :) iki hafta da bir düzenli yapmayı düşünüyoruz sezon boyunca ilk hangi pazar olacağını katılım durumuna göre belli olacaktır. Bu pazar da olma ihtimali vardır...

Ayrıca bunun dışında Eymir'e gidenlerde bu konu üzerinden kendi planlarını yapıp haberleşebilir uygun olanlarda katılabilir böylece...

Scudo

sinemaperdesi

Aktif Üye
Tepki
134
İsim
A. Ay
Bisiklet
Mosso
Takip ediyordum hemen mesajımı yazayım. ;)Demetevlet tur takımından değerli Bektaş kardeşim ile ben kesin geliyoruz inşaallah. Bu pazar da müsait olma durumum yüksektir. Çok güzel organizasyon için müteşekkiriz. Araçlar ile gidileceğinden bisiklet taşıyıcı olan arkadaş var ise çok faydalı olur. Benim araç yok malesef, bu hafta inşaallah düzenlenir. Ben geliyorum. :harika: Saat belirlenirse açılan konunun takipçisiyim, teşk.

• Beğen
Tepkiler: bekoli1903

massaget

Forum Bağımlısı
Tepki
424
Bisiklet
Dahon
Oturduğu semte göre yakın olan ve taşıyıcısı olan aracı olan arkadaşlar haberleşip beraber gelirse güzel bir yardımlaşma olur...

• Beğen
Tepkiler: sinemaperdesi

bekoli1903

Üye
Tepki
75
İsim
Bektaş
Bisiklet
Dahon
Sevgili arkadaşlar.Demetevler Yenimahalle tarafında oturan ve eymir e gelmek isteyenler için 3 bisikletli alabilirim.Ben diyorum ki bu turu akşam yapsak sorun olur mu? hemde serin olur.

• Beğen

sinemaperdesi

Aktif Üye
Tepki
134
İsim
A. Ay
Bisiklet
Mosso
Ben seninle irtibata geçerim, akşam olmasında da sorun olmaz. Ama gelirim diyenlerin kesin katılımının sağlanması güzel olur. Ben enişte ile gelirsem bende taşıyıcı var, sorun olmaz. Tek gelirsem irtibata geçerim, beraber gideriz inşaallah.

• Beğen
Tepkiler: bekoli1903

massaget

Forum Bağımlısı
Tepki
424
Bisiklet
Dahon
@bekoli1903 İlk buluşma için akşam üstü üç dört gibi daha uygun bence sonrasında sürekli hale getirirsek akşama da alabiliriz yani saat değişken. Akşam için ön arka aydınlatma olması lazım ben de ön yok ama ilerde olacak...:)

• Beğen

sinemaperdesi

Aktif Üye
Tepki
134
İsim
A. Ay
Bisiklet
Mosso
Arkadaşlar kesin katılacakları belirleyelim. @massaget .. An itibariyle sanırım 4-5 kişi varız.

Kazuya

Forum Bağımlısı
Tepki
1.480
İsim
Emrah
Bisiklet
Specialized
ben de gelirim bir aksilik olmassa.
Ancak ya sabah çok erken ya da aksam yapılırsa iyi olur çünkü pazar günleri eymir 7.caddeden farksız oluyor, bırakın bisikleti yürüyecek yer olmuyor

• Beğen
Tepki
3
İsim
Murat
Bisiklet
Dahon
Eymir Gölü'ne tren garından kaç dk'da gidilir arabayla? Ya da bisikletle gidilebilir mi?

sinemaperdesi

Aktif Üye
Tepki
134
İsim
A. Ay
Bisiklet
Mosso
Konyadan geldiğiniz takdirde, tren garında ineceksiniz. EYMİR GÖLÜNE GÖLBAŞI'NDAN GİDİLİYOR. ARAÇSIZ PEK ZOR. AMMA TREN GARINDA İNDİĞİNİZ TAKDİRDE BİZ SİZE YARDIMCI OLURUZ, EYMİRE BERABER GEÇERİZ. YOKSA SİZİN İÇİN PEK MEŞAKKETLİ OLUR.

massaget

Forum Bağımlısı
Tepki
424
Bisiklet
Dahon
İlk buluşma biraz tecrübe olacak yani saat konusunda örneğin...

Önerilere açığız çoğunluk nasıl derse öyle hareket edeceğiz...

• Beğen
Tepki
3
İsim
Murat
Bisiklet
Dahon
@sinemaperdesi @massaget peki arkadaşlar program kaç saatlik olacak yani tüm gün mü sürecek birkaç saat gezintiden sonra bitecek mi? bisikletle gezeceğimiz parkurun uzunluğu ne kadar mesela? başka herhangi bir etkinlik olacak mı? gibi geniş bilgileri de paylaşırsanız sevinirim.

• Beğen

massaget

Forum Bağımlısı
Tepki
424
Bisiklet
Dahon
@maydinmaydin Kısa tutmak doğru olmaz diye düşünüyorum en azından yarın gün süren bir etkinlik olacak, turların dışında isteyenler yemek yiyebilir, oturma ve tanışma içinde zaman ayıracağız...

• Beğen

sinemaperdesi

Aktif Üye
Tepki
134
İsim
A. Ay
Bisiklet
Mosso
:) Ben ilk defa katılacağım @maydinmaydin benim de pek bilgim ve tecrübem yok. Ama forum sahiplerinin nezaketi ve ortamın güzel olcağından şüphem yok. "Katla Gel Ankara" konulu başlıkta parkurdan bahsetmişler. Uzunluğu 20 km hızla yarım saatte bitiyor muş. Ancak eymir eşsiz bir güzelliğe sahip. Mesajınıza @massaget Biraz daha detaylı bilgi verebilir kanısındayım.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin

amoush00

Forum Bağımlısı
Tepki
1.104
İsim
Emrah Çetintaş
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Geotech
Çiğdemli2tekerler olarak pazar sabahları biz oradayız. Bazen forum formasını da giyiyorum.. Görüşürüz..! ;)

sinemaperdesi

Aktif Üye
Tepki
134
İsim
A. Ay
Bisiklet
Mosso
@amoush00 Emrah bey Bir şey merak ediyorum. Bir organizasyon şeklinde mi orada oluyorsunuz, belli bir saati var mı, yoksa genel de tek tek bisikletliler bireysel mi takılıyorlar.

amoush00

Forum Bağımlısı
Tepki
1.104
İsim
Emrah Çetintaş
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Geotech
@sinemaperdesi çiğdemli2tekerler adı ile facebook grubumuz var.. oradan organizasyon düzenliyoruz.. Yarın odtü ormanı sürüşümüz var mesala .. bekleriz.. whatsapp grubu da var bazen de oradan yazışıyoruz..

sinemaperdesi

Aktif Üye
Tepki
134
İsim
A. Ay
Bisiklet
Mosso
Anladım Emrah Bey. Bir gün tanışırız inşaallah. Vakit sorunu, iş sorunu malesef engel oluyor. Ben bilgim olsun diye eymir programınızı merak ettim. Teşekkür ederim. Görüşmek dileği ile. Bizim demetevler gurubu sağolsun onlarla da inşaallah eymir yaparız. Tekrar teşk. :harika: