ANKARA da whistle 1054 v bisikletim çalındı

Tepki
4
arkadaşlar 1054 v yeşil beyaz kadro üzerinde deore set bisikletim çalındı

vites kolları lx 3x9 vites 27 vites resimleri yüklüyorum üzerinde hutciston 1.35 yol lastikleri var gören arkadaşların

0 541 390 38 55 nolu telden çaldırmaları halinde geri dönüş olacaktır
foto yüklemeyi beceremedim nasıl yapacağım

Scudo

Tolga Yücel

Forum Demirbaşı
Tepki
328
Bisiklet
Salcano
Geçmiş olsun umarım en kısa zamanda bulunur.. en kısa zamanda resim yükleyin ankarada oturan arkadaşlar yardımcı olurlar..

• Beğen
Tepkiler: sadık altınbağ

BF Okuru

Üye
Tepki
2
verdiğiniz bilgileri aklımın bir köşesinde tutacağım, ankarada bisikleti olan arkadaşlarıma da haber veririm. umarım bulunur. :(

Mehmet Emin

Aktif Üye
Tepki
149
Arkadaşım geçmiş olsun. Bu aralar bisiklet mevsiminin açılmasıyla hırsızlık da arttı.
Tavsiyem büyük bisikletçilerden başlayarak civardaki bisikletçileri dolaş, haber ver. Bazen çalan salaklar götürüp satmaya çalışıyormuş. O şekilde yakalananlar olduğunu duydum.

Mehmet Emin

Aktif Üye
Tepki
149
Arkadaşım geçmiş olsun. Bu aralar bisiklet mevsiminin açılmasıyla hırsızlık da arttı.
Tavsiyem büyük bisikletçilerden başlayarak civardaki bisikletçileri dolaş, haber ver. Bazen çalan salaklar götürüp satmaya çalışıyormuş. O şekilde yakalananlar olduğunu duydum.

• Beğen
Tepki
11
Sadık abi ben emre bisikletten emre abi senin bisiklet hala aklımızdada denk gelmedi malesef çevremdeki bisikletçilerlede irtibata geçerim yarın bu arada bugun geldiğin klasik kron fena değildi :D

• Beğen
Tepki
11
İşimiz :D abi ne yapalım dükkanı bana bırakıp gidiyor patron tüm işler bana kalıyor :D msn varsa verirmisin abi ?