Ankara da kron xc1000 arıyoruuumm...

burakcv

Üye
Tepki
1
Bir süredir bu spora başlama niyeti ile yanıp tutuşuyorum.Alacağım bisikletimi de seçtim Kron xc 1000 21'' fakat ANKARA da:)) sezenlerdeki bisikletçi hariç adam 800 ytl dio:boese157: ) Kron satan bir yer bulamadım.Bildiğiniz bir yer var ise adres yada telefon bekliyorum.Ayrıca 193 cm 86 kg birine bu bisiklet uygun mudur?Cevaplarınız ve yardımlarınız için çok sağolun.

• Beğen
Tepkiler: mhmmd123
Scudo

mhmmd123

Üye
Tepki
37
Kurumsal sponsorlarımız bölümünde erdoğanlar bisiklet var oraya tıklarsan bulursun:)

• Beğen
Tepkiler: burakcv

burakcv

Üye
Tepki
1
Hocam emin olun il onlara baktım ama kron yok maalesef.Sedona falan da düşündüm ama kadro boyları çok küçük kalıyo..Bilen arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

burakcv

Üye
Tepki
1
Arkadaşlar ankara da bu bisikleti;Şöyle güzelce bi pazarlıkla,hediyeleri ile:D ,iyi bi satış sonrası destek ile alabileceğim bir yer yok mu yani?:rolleyes: Günya büyükşehirde yaşıyoruz yahu:mad: Tabii ki internetten sipariş de verebilirim ama
Bilirsiniz bu tarz bi alışveriş insana ayrı bi güven veriyo Hem ssatıcıdan öğrenebileceğiniz çok şey de olabilir,yedek parçalar ve takım avadanlık alabilirsiniz...Bunun gibi bi çok şey yani.Bir de bu bisikletin bana uygunluğu konusunda yardımlarınızı hala bekliyorum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Sanırım İstanbuldan Efor 25 ytl kargo ücreti ile sanırım gönderiyor yinede bir konuş