Ankara

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
@Ahmetgitar pazar günki tura gelen var mı? keçiören gazino parekında buluşup kurtuluş parkına gidilecekmiş ben bilmiyorum gazinoyu

Scudo

Ahmetgitar

Forum Bağımlısı
Tepki
5.634
İsim
Ahmet
@Owlknife ben turlara katılmıyorum maalesef. O gün ben de bisikletle olacağım ama derslerime gitmek için.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
@Ahmetgitar eğer altınpark civarı ise berabar gidelim ama saatler uyar mı bilmem

Ahmetgitar

Forum Bağımlısı
Tepki
5.634
İsim
Ahmet
@Owlknife derslerimin olduğunu yazmışım yukarıda. Başka bir deyişle, işim var :)
Turlara katılmıyorum maalesef.
Zaten yaşadığım yer de Keçiören'den bir hayli uzak.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Aydoğan KUNT

Aktif Üye
Tepki
72
İsim
Aydoğan
Bisiklet
Mosso
@Ahmetgitar
Hoş buldum. Güzel bir bakış açısı :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

A.l.t...

Daimi Üye
Tepki
367
İsim
BUHARİ A.
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Pazar günü Etimesgut Şeker mahallesinden Kazan a gidip geleceğim farklı bi rotada olabilir gelmek isteyen olursa benimle irtibata geçebilir yada özelden msj. atabilir. 0532 632 62 21

nsblt37

Üye
Tepki
0
İsim
Enes balta
Bisiklet
Kron
Hala Ankarada mi ikamet ediyorsun ben istanbuldayım da bisiklet takimi

(yazinin devami) kuruyoruz eger istanbulda tanidigin bisiklete binen birileri varsa yonlendirirsen sevinirim keske aynı illerde oturuyor olsaydik tecrubeli yetenekli dinamik arkadaslara ihtiyacımız var

(yazinin devami) kuruyoruz eger istanbulda tanidigin bisiklete binen birileri varsa yonlendirirsen sevinirim keske aynı illerde oturuyor olsaydik tecrubeli yetenekli dinamik arkadaslara ihtiyacımız var

hasanmustafa

Aktif Üye
Tepki
128
İsim
Hasan
Bisiklet
Ümit
@Seyit ali ,

Facebook kullanıyorsanız Ankara'da bir çok bisiklet grubuna üye olup
etkinliklerini takip edebilirsiniz. forumdaki ilgili konu,
(link)

redwar

Üye
Tepki
25
İsim
Yahya Yurtseven
Bisiklet
Diğer
@Seyit ali Eğer Halen Öyle Takım Arkadaşları Arıyorsanız Bizim 6-7 Kişilik Acemi Bir Grup Arkadaşlarımız Var Kar Kış Dinlemeden Pedallara Asılıyoruz :):) Sizide Aramızda Görmek İsteriz Yaşınız Ne Küçük Ne de Pek Büyük Değil... :)

@AydoganKunt92 Aramıza hoşgeldin :) Ulus ' Salcano ' Bisiklet Dükkanından Her Marka Ve Her Çeşit Bisikleti Bulabilirsiniz Lakin, Yukarıda Söyledikleri Gibi Nerelerde Ne İçin Hangi Amaçlarla Kullanıcağınız Çok Önemli :):) İyi Pedallar

redwar

Üye
Tepki
25
İsim
Yahya Yurtseven
Bisiklet
Diğer
Şahsen Kızılaya arkadaşlarla indiğimizde bir kafeye oturduğumuzda genelde Kafelerin çalışanlarına para verip biz çıkana kadar altta bisikletlere sahip çıkmalarını istiyoruz.. Bu zamana kadar başımıza kötü bir olay gelmedi lakin, gelmeyeceği anlamına da gelmiyor bana göre Ankara - Kızılaya bisiklet park yeri yapılsa da bisikletin çalınmasından korkacağım için yinede bisikletimi bırakmam oraya :)

redwar

Üye
Tepki
25
İsim
Yahya Yurtseven
Bisiklet
Diğer
@kuşlar gibi özgür Aynen bizim için daha iyi olurdu mesela AVM'nin altında kapalı bisikletler için otopark olduğunu düşünsene ? Harika bir fikir ve düşünce olurdu lakin. Hepsi düşüncede kalırdı :)

Tepki
50
İsim
Sefa
Bisiklet
Diğer
Balıkesir/Burhaniye de yaşayan lise son sınıf öğrencisiyim Ankara Üniversitesi'ni görmek için 2017'nin 13-14-15-16'ncı günleri Ankara'ya bisikletimi getirmek ve Ankara'da bisikletim ile Ankara Üniversitesi, Hacettepe, Gazi Üniversitesi gibi üniversiteleri gezmek dışında gezebileceğim yerleri yol konusundaki görüşlerinizi ve fikirlerinizi aktarırsanız sevinirim bisikletimin fotoğraflarını da konuya ekliyorum şimdiden çok sağolun

DSC_0131.JPG DSC_0132.JPG DSC_0133.JPG DSC_0134.JPG

Burak_Cakir

Daimi Üye
Tepki
551
İsim
Burak Çakır
Bisiklet
Ghost
@wecouldbefree hava durumuna bakıptan gelmende fayda var . yağmurlu ve karlı havalarda pek tavsiye etmem ankarada. ankaranın yolları zaten bisiklet kullanmaya kesinlikle uygun değil . tehlikeli olabilir mazgallar hep sağda

brdtl

Daimi Üye
Tepki
366
İsim
Bora Dutal
Bisiklet
Orbea
@wecouldbefree o değil de şu fren bacaklarını değiştirsen daha bi güzel olurdu ihtiyar

Tepki
50
İsim
Sefa
Bisiklet
Diğer
@brdtl
Aslında fren bacakları eski katlanır bisikletimden söktüm Alhonga nın hemde, bacakları belki biraz temizlemem gerek kabul ediyorum fren mesafesi de hayatımı bir çok kere kurtaracak kadar kısaydı (yağmurlu havalarda bir çok kez aracın arkasına yapışmamı engelledi

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gimifayf

Üye
Tepki
7
İsim
Metehan C.
Ankara'dan herkese selamlar,
Adim Metehan, Hacettepe universitesinde ogrenciyim, 2010-2012 arasi okulumdaki bisiklet takimiyla faaliyet gosterdikten sonra birkac yil ara vermistim bisiklet sporuna.
Simdi ise Sedona 741 bisikletimi satip/takaslayip tekrardan yol bisikleti sahibi olarak roller ile sezon acilana kadar evde biraz form tutmayi planliyorum, sonrasinda ise Ankara ici etkinliklere katilmayi, uyelerimizle tanismayi istiyorum, herkese iyi forumlar...

Ömerhtp

Üye
Tepki
0
İsim
Ömer Lütfi
Bisiklet
Ümit
Merhaba arkadaşlar ben bu işe yeni başlıyorum bisikletim senelerdir yatıyordu doğru muhafaza etmedim yazık ettim açıkcası.. Bisikletimi ayağa kaldırıp eksiklerimi toparlayıp tura çıkmak istiyorum keçiörende oturuyorum diyim. ilgilenenler bana ulaşabilirse çok sevinirim soracagım sorularda olucak teşekkürler..