Ankara-Aydın(Didim) Turu Haziran 2009

kabuscobar

Aktif Üye
Tepki
25
Bisiklet
Trek
Sayın Mert Kabtan aklınızda olan sivrihisardan sonraki güzergahı detaylı yazabilir misiniz? İzmire dönün demişsiniz ama hangi rota üzerinden?

Scudo

Mert Kabtan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Mert KABTAN
şuan tam bişey yazamayacagım cıkıyorumda gelince rotayı yazarım denizli üzerinden gitmeniz uygun değil diyorum sadece şimdilik

Tepki
60
Öncelikle merhaba.
Konuyu baştan sona okudum. Bence plan oldukca ii sayılır. ama yiede etapların 80 kilometreyi geçmemesi taraftarıyım. Denizlili olduğumdan ve Ankarada okuduğumdan dolayı çok sık gidip geliyorum. Bu yüzden bu yolculuğu denizli üzerinden yapma taraftarıyım. Bende önümüzdeki hafta sedona borlama kavuşacağım. Gönül isterki formumu yakalayabilirsem bende denizliye kadar sana eşlik edeyim. Fakat bunu haziranın ilk iki haftasında yapmak bana daha uygun olur. Ayrıca ii ışık sistemleri ile yolculukların sabah 04,00-11-00 ve akşamları 16,00-21,00 arasında olması bence mantıklı. Birde dinar yolu yokuşlu bir yol olabilir ama bozuk yol yok. Bence keyifle geçilebilecek etaplar.

önümüzdeki hafta büyük ihtimalle denizliye gideceğim. yollara bir kezde senin için bakarım. fizibilitene yardımcı olmak isterim.

Tepki
0
yeğenim, ben de 26.07.2009 da denizliden didime gidiyorum. bir akşam aydında geçireceğim.125+100 olacak yolum uygunmu?yolun bir bölümünde (hiç olmazsa incirliovaya kadar)bana eşlik edermisin?