Androİd telefonlar hakkinda

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
Arkadaşlar, android telefonlar hakkında detaylı ve güncel bilgilerin paylaşıldığı bir platform arıyorum. Androva.net gibi forumlar var ama ya çok üye ve görsel iolduğu için siteden bilgi almak sorun oluyor ya da bazı siteler aktif değil. Konu hakkında nereden bilgi alalım?

Scudo

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
BlackBerry Z10 telefon iki haftaya kadar Türkiye'de satılmaya başlayacak. Bu mesajımı bir BlackBerry Z10 telefondan yazıyorum. Çok başarılı bir cihaz yapmışlar. Android telefon yerine BlackBerry Z10 telefon öneririm.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf Z. Şipal

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer

Android ile Appstore'un sınırları bile zorlanırken kimsenin tutupta Blackberry gibi kendine has sınırları olan bir telefonu alacağını sanmıyorum. Ki bu windows (8) için mobil cihazlara giriş konusunda geç kalınmışken ben ve benim gibi bir çok kullanıcının kolay kolay Android sistemli cihazlardan vazgeçeceğini sanmıyorum. Android sistem içinde Yusuf sanırım yabancı kaynaklar herzaman olduğu gibi yine daha güncel ve faydalı bilgileri içerecektir.

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
Tüm yazan arkadaşlara teşekkür ederim. Doğukan dediğin gibi yabancı forumlar çare olacak sanırım. Andronova sitesi güzel ama çok yavaş. Bir de teknoloji çok hızlı olduğundan versiyonu düşük bir androidin varsa bilgiye erişmek daha zor oluyor sanırım.

Mustafa Alatay

Aktif Üye
Tepki
40
Bisiklet
Specialized
Maxicep.com sitesini tavsiye ederim. Bayagi bilgi var arkadaslar pek cok konuda bilgi paylaşımı yapmislar

• Beğen

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
@Dogukanaksu

Blackberry Z10 ları incelemeden yazdığın belli. Yeni işletim sistemi ile o sınır dediğin herşey kalktı.

• Beğen

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
@muratcolakoglu

İncelemeden yazdığımı nereden biliyorsun? Evet çok güzel, harika desem mi incelemiş olacaktım?
Blackberry durdu durdu da şimdi mi çığır açtı? Üstelik bu pastanın payını Samsung ve Apple paylaşırken...
Hadi ben bilmiyorum, ön yargılarım var bu kadar insanın BB'ye geçmişten gelen bir önyargısı da olamaz sanırım.

http://i62.photobucket.com/albums/h99/graf_i/bb_zpsb5393089.jpg

shiftdelete.net/blackberry-z10

Samsung S3 platformundan + sı olmadan kendince yorumlamışken onca market ve desteği olmadan neden tercih sebebi olmalı ki? Tamam sen tercih etmiş olabilirsin ama bu sen tercih ettin diye de çok iyi olacak değil. Üstelik üç aşağı beş yukarı birbirlerine yakın özelliklerdeyken bu kadar yüksek fiyat politikası olup, diğer rakiplerine göre çok sonradan böyle bir ürünle piyasaya giriyorsa bir nedeni olmalı ama ne? Açıkcası hemen hepsini araştırırım ama bana bunlar pastadan pay koparabilmek için Nokia ve Blackberry'nin çırpınışları olarak görüyorum.

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Sınırlardan bahsediyor olman ıncelemediğinin yeterli kanıtıdır. Android işletim sistemli telefonların çok satması onları ıyı yada kullanışlı yapmaz sadece daha ucuz olduklarını gösterir. Android maalesef hantal bir işletim sistemidir. İsteyen kullansın ama ben uyarımı yaparım. Ben telefon markalarından bahsetmiyorum işletim sisteminden bahsediyorum. Blackberry bir işletim sistemidir. Z10'nu incelemiş olsan bunları yazmazdın.

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
Aldığım günden beri sorun çıkaran (abartmıyorum, ilk günden beri sorunlu) markayı, bundan sonra çıkardığı modeller ne kadar başarılı olursa olsun kullanmam ben. Ömrümü yedi resmen