Anadolu Üniversitesi

Canturk Sabaner

Aktif Üye
Tepki
32
okulun ilk haftasi oryantasyon`a katilabilirseniz, doga sporlari kulubu ile bilgi alabilirsiniz, bende gecen sene faal degildim ama bu sene bir kac arkadasla faallestirme umudumuz var bisikleti okul icerisinde.. sizde geldiniz 4 kisi olduk bu forumdan ve au`den..

c_sabaner@hotmail.com adresim,eklerseniz konusabiliriz, oryantasyona gitmeden baska bir gun(sabah cok erken saatte oluyorda..) toplanip , kaydimizi yaptirabilir , bisikletle ilgili projeler icin altyapi olusturmaya bakariz.

Scudo

biker_boy

Üye
Tepki
53
anadosk'tana bana gelen maili yapıştırıyorum ;)

Yeni dönem tanışma toplantımız 07.10.09 Çarşamba Günü,saat:17.00 ' da
Yunus Emre Kampüsü'ndeki Kongre Merkezi Kırmızı Salon'da yapılacaktır.

Not: İki Eylül Kampüsü'nde okuyan arkadaşların ulaşım problemi
olduğunu biliyoruz ancak zaman ve mekan konusunda şimdilik kısıtlı
imkanlara sahibiz.Toplantıyı kaçıran arkadaşlar saat: 18.00' den sonra
kulüpler binasındaki kulüp odamıza gelerek bilgi alabilirler.

Sevgiler,
Anadosk

(link)

çaylak26

Daimi Üye
Tepki
141
merhaba bende anadolu ünidenim vakit buldukça orginizasyonlara katılmak isterim.bende yol bisikleti var isterseniz sehirler arası yakın yerlere gezi yapabiliriz

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
@çaylak26

Bende Güzel Sanatlar Fakültesindeyim.Yol bisikleti konusunda yardımlaşabilir, gezilere gidebilir, ara ara görüşebiliriz.

çaylak26

Daimi Üye
Tepki
141
güzel olur gerçektende buda benim msnim nette fazla takılmıyorum ama mesaj atarsan mutlaka cevaplarım

Murat_öz

Üye
Tepki
11
Vardi Dostum Ama Gecen Sene Mezun Oldum Bende Sen Gİbİ Koskoca Okulda Beraber Bİsİklete Bİnecek Adam Buladim...suan Hala Yalniz Kullaniorum..eskİŞehİrede Bazen Bİsİkletle Gelİyorum Zaten 45km Lİk Bİr Mesafade Oturuyorum BozÜyÜkte..bende Yol Bİsİkletİ Var.İnsaallah Sana Eslİk Edecek Bİr Bİsİklet Sever Bulursun Okulda...

muratcodek

Forum Demirbaşı
Tepki
156
İsim
Murat
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
selam arkadaslar ben bu yıl yenı geldım ıstanbuldan ,bugune kadar bısıkletım yoktu o yuzden ulasmadım kımseye, bugun bısıklet aldım ::) gordugum maıl adreslerını ekledım eskısehırdekı butun bısıkletlerı bırarada gormek ıstıyorum :) özendırelım bısıklet kullanımına ınsanları, hayden pedalşörlerrr :D

muratcodek

Forum Demirbaşı
Tepki
156
İsim
Murat
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
evet arkadaslar,herkes yazıyo bıseyler ama bı toplanalım artık bı yerlere gıdelım herkes tek basına gezıyo eskısehırde goruyorum bzen prof, bısıklet yakalayamıyorum :) muratcdk@hotmail.com ekleyın lutfen hergun gırerım nete goruselım bulusalım toplanalım daha ne diyiim :)

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
Bende açık ögretimde okuyorum hiç bisiklet binene rastlamadım şans

muratcodek

Forum Demirbaşı
Tepki
156
İsim
Murat
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
ezel bi scot lu gormustum,durduramadıklarımdan bırı de oydu belkı de o sendın :) eklersen eger gorusebılırız, bu yakınlarda bı organızasyon yapalım dıyorum ben...

• Beğen
Tepkiler: İbrahim sarı

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
@muratcodek

:D kırmızı beyaz scale carbonsa benimdir görüşmek dileğiyle organizasyon yapalım haftasonları ;) msn verirsen sevinirim

Taner Rona

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Bianchi
selamlar bende anadolu üni. deyim 2 yildir bisikletleri araştiriyordum şimdi parayıda denkleştirdim en kısa zamanda iyi bişi alıp turlara katilmak istiyorum bizim üniversitede bir bisiklet klübü yok herhalde bisikletçilerin üye oldugu hangi kulüp var doğasporlarimi?

çaylak26

Daimi Üye
Tepki
141
malesef bisiklet klübü olarak yok ama doğa sporları ile ilgili faal gruplar var antodoks gibi.umarım bisikletlede ilgili üniversite destekli bir grup kurulur

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
Eskiden (ben öğrenciyken) doğa sporları kulübü altında gerek dağcılık gerekse bisiklet faaliyetleri olurdu, şimdi durum nedir bilmiyorum. Üniversite haricinde faal çok sayıda bisikletçi var kentimizde. Bir araya gelinip ilgi alanlarına göre alt gruplar halinde bir şeyler yapılabilir diye düşünüyorum. Birilerinin önayak olması gerekiyor gibi görünüyor Eskişehir'de. Makul iş saatlerim, makul haftalık izinlerim ve makul yıllık izinlerim olsa idi seve seve birleştirici rol üstlenmeye çalışırdım. Ancak ne işten çıkış saatim, ne cumartesi pazarım ne de yıllık iznim belli. Ancak yine de elimden geldiğince faydalı olmak isterim.

Taner Rona

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Bianchi
@Murat CER
valla sizinkide hayat deil :) izin yok bos vakit yok ...allah sabır versin

talha yavuz

Daimi Üye
Tepki
94
slm ben arkadaşlar bende bu sene izmirden geldim
ingilizce öğrtliğinde okuyorum
arasıra bikaç arkadaş kentormana gitmeye çalışyoz
herhangi faaliyet olursa katılmaya çalışırız

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
07/03/2010 Porsuk Barajı..
Parkur keyiflidir. Öldürücü yokuşlar yoktur.

(link)

Canturk Sabaner

Aktif Üye
Tepki
32
doga sporlari kulubu altinda bisiklet kulubu olarak bir olusum var ancak geziye cikacak insanin azligindan dolayi ne yazik ki birsey yapamiyorum, sadece uc kisiyiz, bir kac gun once toplanti oldu ancak gidemedim, ikidir not birakiyorum ama donende olmadi,hep beraber gidersek daha etkili olabiliriz..

not: Kirmizi-mavi bir Atala`m var, gordugunuzde herhangi bir sekilde bagirin,cevirin beni,bu konuda destek gerek tum bisiklet severlerden, cidden yolda gorurseniz bagarin,cagirin,tanisalim toplanalim..

Idari bilimlerdeyim arkadaslar, gelin tanisalim.Bu potansiyeli degerlendirelim.

çaylak26

Daimi Üye
Tepki
141
aslında toplanıp kampüste turlasak arada kampüs migrson önündeki banklarda toplansak mutlaka bizi görüp yanımıza gelen bisiklet meraklısı arkadaşlar olucaktır