<< Anadolu Pedalşörleri >> ''Tanışma Turu''(13 Nisan 15:00)

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Selami53 tarafından paylaşıldı.

1. Selami53

Selami53 O PARAYA BİSİKLET ALIRIM !

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Başlangıç : Kartal (Kartal Adalar Vapur İskelesi Önü)
    Rota : Kartal-Kadıköy (tekrar ortak karar verilebilir)
    Vakit : 13 Nisan Cumartesi 15:00
    TUR KESİNLİKLE PERFORMANS AMACI GÜTMEDEN TANIŞMA VE KAYNAŞMA AMACIYLA KATILANLARIN ORTAK ZEVKİNE GÖRE SEYREDECEKTİR.DAHA ÖNCE KATILMAMIŞ OLUP BERABER TURLAMAK İSTEYENLER İÇİN TANIŞMA FIRSATINI BU TURDA BULABİLİRSİNİZ,HERKES DAVETLİDİR.
    Katılı,Takip,İrtibat İçin ; Anadolu Pedalşörleri
    http://www.facebook.com/groups/264710433629393/

2. Osman Selman

Osman Selman Kıdemli Üye

Seviye:
    5e kadar işim var, katılmak isterdim..

3. CAVOGUZHAN

CAVOGUZHAN Kıdemli Üye

Seviye:
    selamlar

organizasyon kesinlikle güzelve yaklaşan yaz göz önüne alınırsa pedal arkadaşı edinmek adına çok faydalı ancak bir tavsiyem olacak

eğer ctesi günü saat 15.30 da kartal da bulusursanız mangalcılardan + kaldırama ve/veya bisiklet yoluna parketmiş araçlardan + bisiklet yolundan gitmek isterseniz ,ısrarla bisiklet yolundan yürüyen insanlardan dolayı kadıköye gidemezsiniz :) gitsenizde zevk alamazsınız . kaza bela riski de cabası...

benim tavsiyem ise ctesi sabah erken bir saatte yapılması. 9-10 arası
    hem sessiz gürültü yok kalabalık yok gidiş veya dönüşte oturulup bir cafede çay bile içilebilir sohbet de edilir . aksi takdirde sizin bahsettiğiniz saatlerde herhangi bir cafede boş sandalye bile bulmak imkansız

diye düşünüyrorum bennn

Selami53

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    O saatler boş olduğu için insanlar dışarıya çıkıyor ve grup olarak da çoğunluk o saatlerde müsait yoksa bizim sahille de pek işimiz olmaz,pazar günleri 07:00'de Aydos turları bir hayli keyifli.Tavsiyeniz için teşekkür ederim ama malesef cumartesi sabahı olursa tanışma turuna pek uymaz çünkü çoğu kişi gelemiyor.

5. CAVOGUZHAN

CAVOGUZHAN Kıdemli Üye

Seviye:
    tabi insanlar müsat değilse yapacak birşey yok. ben sadece o saatte sahil salı pazarına donuyor onu soliyim dedim :) buarada sahille işimiz olmaz demişsiniz o gün sahilden kadıköye gitmiyor musunuz - ben ona istinaden sabah buluşulmaz mı diye sormuştum .

facebookta yokum ancak farklı turlarınızı ( aydos gibi ) bildiriseniz severek katılırım.

Selami53

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Evet sahilden gideceğiz Kadıköy'e ama o gün sabah olması mümkün değil.Diğer turlarımızı zaten forumda da bildiriyoruz haberiniz olur muhakkak.

Selami53

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Herkes davetlidir,bugün saat 15:00'da Kartal sahilinde ki adalar vapur iskelesi önünde buluşuyoruz.

8. Çağlar İLİ

Çağlar İLİ Aktif Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    gideceğiniz güzergahı ve en son gidilecek yeri bildirirseniz bende katılmak isterim. 15:00 ancak işten çıkabiliyorum eve git bisikleti al falan derken 1-2 saat geçer.. Tabi o zamana kadar dağılmazsanız..

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-1_9-8-24.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
cool-down.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...
upload_2017-1-21_18-11-38.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...