Anadolu Pedalşörleri / Kartal - Kadıköy (15 Temmuz 2014)

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Selami53 tarafından paylaşıldı.

1. Selami53

Selami53 O PARAYA BİSİKLET ALIRIM !

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Buluşma : 21:30 Kartal Sahil,Adalar vapuru gişe önü
    Rota : Kadıköy
    Güzergah : Araba yolu
    Gidiş dönüş olmak üzere yol süresi tahminen toplam 2 saat kadar olacaktır. Tempo 30 km/sa civarında. Fakat kopma olmadan birbirimizi bekleyerek gideceğiz herkes davetlidir önceden katılmanız şart değil tanışmak isteyenlerde buyursun.

NE KADAR KALABALIK OLURSAK O KADAR GÜVENLİ VE KEYİFLİ BİR TUR OLUR,KADIKÖY RIHTIMDA MOLA VERECEĞİZ.İSTEYENLER YOL ÜSTÜNDEN DE KATILABİLİR.
    LÜTFEN KESİN GELEMEYECEK OLANLAR ETKİNLİĞİ ''GİDİYOR'' OLARAK İŞARETLEMESİN.
    21:30'da Kartal sahili,adalar vapur iskelesi gişeler önünde herkesi bekliyor olacağım,gecikecek olanlar bu numaradan haber verirse bir süre bekleyebilirim.
    Numara : 0507 019 67 53
    Tanıyabilmeniz için facebook profilim : www.facebook.com/selami061
    Facebook grubuna katılım için : https://www.facebook.com/groups/264710433629393/

2. arif şahin

arif şahin Yeni Üye

30 km hiz biraz fazla degil mi? yol bisikleti ile kolay olabilir ama katlanir yadadag bisikletleri icin cok zor olacagini dusunuyorum.

Selami53

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Şuan katılacak arkadaşlar yol bisikletli olduğu için 30 civarı diye bir tabir kullandım,fakat mtb ile yaptığımız turlarda da 25-30 arası sabit bir hızla gidilebiliyor. Etkinliğe katılan arkadaşlara göre ortaya karışık bir ortalama çıkartıp kimseyi üzmeden turumuzu tamamlarız.

Selami53

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Haydi forumdaşlar yakalım kalorileri :)

21:30 - KARTAL HERKES DAVETLİDİR.

İlginizi Çekebilir

Wind_Tunnel_Drafting_1024x1024.jpg
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
IMG20160210221518.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...
upload_2016-5-10_14-56-31.png
İki hafta önce yol grubuyla buluştuğumda benim yaşlarda Serdar adlı bir arkadaşın bir iki ay önce koroner bypass ameliyatı olduğunu öğrendim. Doktorunun tavsiyesi üzerine sahilde çok düşük tempo...