Anadolu hisarinda BisikletForum formali arkadas.

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Tahsin Y. tarafından paylaşıldı.

1. Tahsin Y.

Tahsin Y. Forum Bağımlısı

Seviye:
    3 arkadas gordum bugun yaklasik saat 22.30 civarlarinda birinde forumun formasi vardi birin turkuaz Türkiye formasi acaba kim onlar :) Beraner turlara cikabiliriz diye soruyorum.

(Beni hatirlarlar bisiklet tasiyan audi)

2. GökhanRR

GökhanRR Kıdemli Üye

Seviye:
    Ya bende bugün saat 20:00 civarlarında dragos sahilde scott siyah beyaz dağ bisikletli bir arkadaş gördüm su içmek için durmuştum Kartal yönünde o da bostancı yönüne gidiyordu arkadaş pedal çevirirken bisiklet üstünde o kadar zıplıyordu ki sele ile tamamen irtibatı kesiyordu o an beni ciddi bir gülme tuttu yanlış anlamasın beni ama komik bir görüntü vardı uzaktan:),böyle bir sürüşten hiç bir zevk alınmaz diye düşünüyoruum kendisine bir yol bisikleti tavsiye ediyor ve saygılarımı sunuyorum.İyi bayramlar herkese.

3. Sinan Ş

Sinan Ş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Hatırladım tabiki :D

Şurda konuşmuştuk ama sen göremeden biz çıktık heralde. Sağolsun Hüseyin ve Emre uçtu gitti,ben yanlarında kağnı kaldım :)

https://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=135887&p=1712535&highlight=#post1712535

http://www.strava.com/activities/171846171

Tahsin Y.

Tahsin Y. Forum Bağımlısı

Seviye:

İlginizi Çekebilir

diz-1.jpg
Merhabalar, üç haftadır taze bir bisiklet sürücüsüyüm. Yaşım 37, boyum 180 cm kilom ise 81 kg. Bisiklete binmeye başlamadan önceki iki hafta her gün 4-5 km yürüyüş hafif tempo yürüyüş yaptım....
IMG-20170409-WA0021.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
CMUYucGVEAAxM1a.jpg
Merhaba kolay gelsin arkadaşlar. Benim 1.80 boyum var 98 kiloya kadar çıkmıştım 2-3 ay sonra 80 kiloya kadar düştüm ama havaların kötü olması nedeniyle bisikleti bi müddet ara vermek zorunda...