Anadolu Bisikletlileri Whatsapp Grubu

Harharyas

Eğilmektense kırıl daha iyi...
Tepki
89
İsim
Ahmet
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Yıllardır faaliyet gösteren grubumuz yeni pedaldaşlara açık. Bizlere katılmak, birlikte pedal çevirmek istiyorsanız:
20 yaş üstü, aktif bisiklet kullanan, anadolu yakasında ikamet eden adam gibi adam, kadın gibi kadın yani insan gibi insanları aramıza bekliyoruz. Aklını ve bedenini eğitmiş, ben merkezli olmayan, egosunu yenmiş arkadaşlar baş tacıdır.
Grubumuzda siyaset, hakaret, genel ahlak kurallarına aykırılık, aşağılama dışında yasak söz konusu değildir. Genel yazışmaların da herhangi bir kısıtlama bunların dışında yapılmadığından mesaj hacmi oldukça geniştir.
Bu nedenle grubumuza girecek arkadaşların fazlasıyla mesaj okumaktan şikayetçi olmamaları önemle rica olunur...
Bizlere katılmak isteyen dostlar özel mesajla isim, yaş, ikamet semtleri ve telefon bilgilerini iletirlerse grubumuza eklemekten memnuniyet duyacağım.
Birlikte pedallayabilmek dileğiyle...Screenshot_20180405-151453.png

Scudo

Upper Architect

Daimi Üye
Tepki
423
İsim
Numan
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Düzenli tur günleri var mı, varsa nasıl?(gün-rota)

• Beğen
Tepkiler: Harharyas

Harharyas

Tepki
89
İsim
Ahmet
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Düzenli tur günleri var mı, varsa nasıl?(gün-rota)
Çarşambaları geleneksel sahil turları yapıyoruz. Akşam 8 de pendik sahil bisiklet yolundan başlayıp dragosa kadar sürüp çay içiyoruz. Tanışma ve kaynaşma turu diyebilirsiniz.
Bunun dışında İstanbul ve Kocaeli köylerine zaman zaman önceden geçici gruplar açarak planlı turlarımız oluyor. Genelde anlık çıkan arkadaşlarda gruba çıkmadan önce yazıyor ve rota bildiriyor. Katılmak isteyenlerde katılıyor

ferhat149

Üye
Tepki
1
İsim
Ferhat Ataş
Başlangıç
2001—02
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer

Harharyas

Tepki
89
İsim
Ahmet
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Henüz bilinmeyen bir nedenle anadolu yakası isimli serdar arkadaşın konusuna tüm mesajlarıyla birlikte eklenivermiş🤷

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
Ben Anadolu yakasında oturmuyor çalışıyorum ama bisiklet kullanıyorum 15 yaşından beri .. o yüzden rotaya uyumam.

Kadıköylü

Aktif Üye
Tepki
69
İsim
Soner
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Harika olmuş hocam bu şekilde yapmanız lakin yaklaşık iki aydır araştırma yapıyorum halen bisiklet almış değilim.

• Beğen

DayKnight

Aktif Üye
Tepki
197
İsim
Mahmut
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Katlanır
Yaklaşık 2 yıldır bu grup ile beraber sürüşlere katılıyorum. Çok memnunum Herkese tavsiye ederim ;)

Yakın zamanda katlanır bisikletler ile Kurtköy den Şile ye gitmek gibi çılgın planlarımız var ;)

Harharyas

Tepki
89
İsim
Ahmet
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ben Anadolu yakasında oturmuyor çalışıyorum ama bisiklet kullanıyorum 15 yaşından beri .. o yüzden rotaya uyumam.
Türkiye'nin farklı yerlerinden de arkadaşlarımız var grubumuzda. Uzun turlarda davetler alıyoruz fırsat olursa gidip görüyoruz mesela. Siz avrupa yakasında olsanız da grubumuzun birçok etkinliğinde bulunma şansınız var bence. Eklenmek isterseniz özel mesajdan iletişim bilgilerinizi yollayın grubumuzla tanışın derim🙂
Harika olmuş hocam bu şekilde yapmanız lakin yaklaşık iki aydır araştırma yapıyorum halen bisiklet almış değilim.
Umarım olmuşken en güzeli olur...

Kadıköylü

Aktif Üye
Tepki
69
İsim
Soner
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Nevşehire doğru uzanmayı düşünüyorum ama hangi marka modeli alırsam beni yarı yolda bırakmaz ona karar veremedim.

Harharyas

Tepki
89
İsim
Ahmet
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Nevşehire doğru uzanmayı düşünüyorum ama hangi marka modeli alırsam beni yarı yolda bırakmaz ona karar veremedim.
Alacağın marka vs hiç önemli değil. Sadece yük taşıyabilecek bir kadro, hemen tamiri mümkün ve ucuz aksama sahip olması önemli. Ruble ve aynakol oranların rampaya ayarlı olursa tadından yenmez. Konfor istiyorsan kelebek gidon ve şöyle rahat yumuşak geniş bir sele koydun mu ohhhh misss🙂

Kadıköylü

Aktif Üye
Tepki
69
İsim
Soner
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Harharyas hocam önerin varmı marka model? İki aydır araştırıyorum kadro 50 düzgün birşey bulamadım.

• Beğen

wuuduu

Üye
Tepki
34
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Uzun turlar için carraro sportive serilerini araştırmıştım ben. Seçim yapma ve araştırma süreci çok zor bir şey. Sonunda sportive 330a karar verdim. Kullanıcıları rampalarda epey kolaylık sağladığını söylüyordu.
Bu hafta içi gelmesini bekliyorum 😍

Kadıköylü

Aktif Üye
Tepki
69
İsim
Soner
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@wuuduu ben o paralara çıkamam max 3k verebilirim.

• Beğen
Tepkiler: wuuduu

Kadıköylü

Aktif Üye
Tepki
69
İsim
Soner
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Ruhpastası Hocam benim max. bütçem 3k artı şehirler arası tur yapmayı planlıyorum.