Anadolu bisikletlileri Whatsapp grubu

Harharyas

Üye
Başlık
3
Tepki
56
İsim
Ahmet
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Uzun bir süredir faal olan grubumuz ana gruplarla birleşerek güç kazandı.
Biz istiyoruz ki herkesle ve daha kalabalık, en kalabalık sürelim. Faal ve sürekli yanlız turlamaktan yakınan arkadaşlar.
20 yaş üstüyseniz, İstanbul Anadolu yakasında yaşıyorsanız, faal olarak kullanıyorum ve sizinle sürmek isterim diyorsanız üst yaş sınırı olmadan aramıza aşağıdaki linkten katılabilirsiniz. Bisiklet seçiminiz mühim değil, kamplı kampsız, günübirlik keyif ve gezi turları, yol kullanıcıları için performans turları organize ediyoruz.
Şimdiden hoşgeldiniz.

Screenshot_20180405-151453.png
Bu bağlantıyı takip ederek WhatsApp grubuma katılabilirsin:
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

BF Okuru

Üye
Başlık
0
Tepki
43
selamın aleyküm cümleden inşallah bu yazda boş durmak yok

bu arada yeni grubumuz hayırlı olsun

• Beğen
Tepkiler: 1 kişi

Harharyas

Üye
Başlık
3
Tepki
56
İsim
Ahmet
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
  • Başlık sahibi Başlık sahibi
@barış.barış
Aleyküm selam. Boş duranı Allah ta, kul da sevmez...

Harharyas

Üye
Başlık
3
Tepki
56
İsim
Ahmet
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Esenlik 20 yaş üstüyseniz, olarak yukarıda yazmakta. Yani alt sınırımız 20. Şayet kendinize uygun buluyorsanız bekleriz.

Kudret Kurtcebe

Forum Bağımlısı
Başlık
482
Tepki
49.062
@Harharyas

Yol bisikletliler için performans sürüşleri derken,30 km durmadan gidilecek rotalarınız varmı ?
Neden soruyorum,anadolu yakada 2009 'dan beri çok sert eğimlerde kartepe bisiklet takımı idmanlar yapmıştır,

1- birinci etap,Dudullu çıkış 50 km non stop idmanları ,6 adet şile eğimleri ,bickidere ve ordan göcbeyli son,
Bu idmanlarda herkes tekdir ,lastiği patlayanı beklemedik,bu tip anlayışlar gran fondo yarışlarında işimize yaramıştır herkes iç lastiğini taşımıştır ve anında değiştirmiştir

2- ikinci etap,
Göçbeyli Bickidere göçbeyli 28 km non stop durmak yok, bu etaptada idmanlar yapılmıştır,şu anda kartepe bisiklet takımından sadece ben kaldım,ferdi olarak idmanlara devam ettim,
2016 gran fondo ikincilik,2017 gran fondo birinciliğini bu etaplara borçluyum,

3 - üçüncü etap bu pazar yaptığım fındıklı ömerli etaptır,32 km durmadan 5 eğimi alarak 1 saat 15 dakikada ömerlide oldum,

Anlayışınız bu tarz ise sizler ile idman yapabilirim,düz yolda peloton istanbul ile yaptığım 80 km 'lik bostancı tuzla formula,pendik kurtköy bağlantısı ve bostancı etapta çok dik 17 egimler olmadığı için esas çalışma etap yerim gocbeyli bickidere göçbeyli etaptir
Göçbeyli bickidere göçbeyli etapta 28 km durmadan basacak performans bisikletcilerini aramaktayım,ramazan dolayısı ile idmanlara devam edeceğim ,hazırlık gran fondo 2018 marmara etap yarışı,bu nedenle ramazan ayında oruç tutmayacak arkadaşlar ile göçbeyli Bickidere Göçbeyli etapta performans sürüşlerinde olabiliriz

Iyi günler iyi pedallar

Harharyas

Üye
Başlık
3
Tepki
56
İsim
Ahmet
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Kudret Kurtcebe Grubumuzda profesyonel anlamda sizin gibi çalışan kimseler yok. Ancak şile rotalarını hiç durmadan, riva rotalarını hiç durmadan alan arkadaşlarımız var. Grubumuza gelip kendinizi tanıtır ve ne istediğinizi belirtirseniz, aynı performansta olmasa bile yol arkadaşı bulacağınıza eminim.

• Beğen
Tepkiler: Hakan38

Kudret Kurtcebe

Forum Bağımlısı
Başlık
482
Tepki
49.062
@Harharyas

Teşekkürler,,,,,,, yanlız bende cep yok,bu nedenle ancak buraya performans sürüş yapacak arkadaşların program saatini ve gününü yazar iseniz onlar ile pedallarım,çıkış noktaları neresi ,keza dönüş rotaları,daha önce Dudullu çıkış ordan şile teke köyü darlık mudarlı ovacık Göçbeyli viaport ve bostancı yapılmıştır.

• Beğen
Tepkiler: Hakan38

Harharyas

Üye
Başlık
3
Tepki
56
İsim
Ahmet
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Kudret Kurtcebe sadettin ve barışla konuştum şimdi sizi tanıdılar. Ben yol bisikletçisi değilim ancak grup içine bu konu lşnkini atarım. İsteyen arkadaşlar buradan size cevap yazarlar.

Şeffaf

Forum Bağımlısı
Başlık
20
Tepki
2.215
İsim
Burak
Bisiklet
Carraro
@Kudret KurtcebeAbi sen 60 yaşında bunları yapıyorsun vallahi ben okurken yoruldum. Ne diyim öpülecek o el.

• Beğen
Tepkiler: Kudret Kurtcebe

Harharyas

Üye
Başlık
3
Tepki
56
İsim
Ahmet
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Kudret Kurtcebe Rica ederim. Konu açık ve faal zaten. Şayet ilgilenen performansçı olursa buradan da size yazacaktır. Kolay gelsin

• Beğen
Tepkiler: Kudret Kurtcebe

BF Okuru

Üye
Başlık
0
Tepki
43
faayyy kudret hocada gelmiş
hocam seni bilir bilir zaten katılmak isteyen yazar sana özelden bizim turlar açmaz seni hızlı adamsın sen

• Beğen
Tepkiler: 1 kişi

Kudret Kurtcebe

Forum Bağımlısı
Başlık
482
Tepki
49.062
@burakncn

59 yaşında ali rıza fırıncı var ,eski milli tanıştım ,tekirdağ yarışında ,60 yaşında mustafa sevinçel var ,bu dostlardan başka birde Rınat ahkmetbekov var ortalamaları 30 'un üstünde

@barış.barış

Allah allah nerdesin yahu ,,,,özlettin kendini

• Beğen
Tepkiler: Şeffaf

Kudret Kurtcebe

Forum Bağımlısı
Başlık
482
Tepki
49.062
@barış.barış

Yav eski günleri yağ edelim gene ,bir gün hafif tempo gene yapalım barış

Harharyas

Üye
Başlık
3
Tepki
56
İsim
Ahmet
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Yeni gelecek 20 yaş üstü arkadaşlar, sizleri bekliyoruz. Samimi, sıcak arkadaşlık ortamı ve teknik destek arayan arkadaşlara aynı zamanda bisikletle gezi ve tur keyfide yaşatan bir grubuz. Aramıza bekleriz.

Şeffaf

Forum Bağımlısı
Başlık
20
Tepki
2.215
İsim
Burak
Bisiklet
Carraro
@HarharyasNoldu

Harharyas

Üye
Başlık
3
Tepki
56
İsim
Ahmet
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@burakncn düzenleme ve sıralama için harrket gösterimi gerekiyodu.

Yukarı Alt