Anadol kullanmış olan var mı?

skull_mrt

Daimi Üye
Tepki
92
anadol kullanmış olan varmı acaba aramızda??

bazen dedemin anadolunu kullanıyorum (köyde tabiki)

gerçekten sürmesi çok zevkli bir araba eski mersedesler gibi burnunun görünmesini ayrıca çok seviyorum

bisikletten sonra en çok sevdiğim araç anadol:)

siz ne dersiniz

Scudo

huseyinsak

Aktif Üye
Tepki
54
Bende kullanmıştım. Arkadaşımın ailesine aitti eski olduğu için bütün ayarları bozuktu, sen gaza basmadan araba gidiyordu bişekilde.

assan34

Aktif Üye
Tepki
57
amcamın 2 tane anadolu olmuştu ama ben küçük (6 yaşında) olduğum için sürememiştim

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
ben bi ara almaya niyetlenmiştim...
aylık 50milyon taksitle 350 milyona vereceklerdi...
keşke alsaymışım.sonra bu ÖTV indirimi hesabına trafikten çekilecek araçlar kapsamında satardım...

ama arabanın hali hiç iyi değildi :)

goLdenskuLL

Aktif Üye
Tepki
52
off-road cu bir arkadaşımızda var. (off-road u bununla yapmıyor tabiki ) 71 model, tek kapı ve yesil renkte. orjinalden büyük bir karbüratörü (bu yüzden gazı içiyor.:) ) koni amortisörler, momo direksiyon-vites topuzu ve uçak kokpitini andıran bir orta konsolu var. ha birde unutmadan 3 ayrı melodili kornası var :04:

pozlu makinemde fotosu var, tab ettirince buraya koyarım

Anıl(shopar)

Forum Demirbaşı
Tepki
228
süpermiş yaa yania anadol racing olmuş resimleri sabırsızlıkla bekliyorum

okan_ergun

Daimi Üye
Tepki
40
67 model chevrolet impala kanatlı direksız modelı kullanan yada bınmek şansıne erişen warmı içimzde:D:D:D
bayaa bı önce bısde wardı bursada ana cadde de baya dık bı rampada ağırza yapınca babam satmıştı çok keyıflı bi arabydı camları çerçevesiz bağımsız amortısorler 4500cc lık v8 motor 3ılerı wıtes 130mıl gösterge.....

Murat EVGİN

Forum Bağımlısı
Tepki
955
@okan_ergun
one yaws 4500 cc ...biz 1.4 'e benzin yetiştiremiyoruz, bu arabayı alınca, yanında birde benzin istasyonu almak gerekiyor:)

okan_ergun

Daimi Üye
Tepki
40
1.4 bır arabaya bınmek hayatımda yapacağım kendıme en buyuk işkence olurdu... V8 motorun kükreme sesı agannigi'den bıle daha buyuk haz werır
maddı olarak bayaa canını yakar o ayrı:D ama her gülün dikenı wardır:D

okan_ergun

Daimi Üye
Tepki
40
güneş batarken çekeceksın deniz kenarına çalıştıracaksın aletı oturacaksın ön kaputa açacaksın biranı haytın keyfını çıkarmak budur yaw öfff içim bi tuhaf oldu gene babamın aklına giriyim ben gene

Murat EVGİN

Forum Bağımlısı
Tepki
955
@okan_ergun
sen en iyisi traktör aldır babana ,onun motor sesi on aslan kükremesine bedeldir ..
hem deniz kenarına da gerek kalmaz serin serin gezersin :D

beverly

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Bisiklet
Scott
bi ara araba kiralama sirketinde calismistim ogrenciyken bi de bi otelde parking isi yapmistim. binmedigim araba kalmadi diyebilirim.herseye bindim :)))

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@muratevgin

şefim otomobilcilik dünyasında klasik bir laf var.
"amerikancı olanların benzin istasyonu olması lazım, olmayanların parçacı dükkanı olması lazım" derler..

yani amerikanlar benzini yutarlar ama kolay kolay parça eskitmezlermiş. :rolleyes:
yani öyle diyorlar, ben bilmiyorum, yani ben non-amerikancı yım, ben vosvos hastasıyım, benimkisi ne benzin yakar ne de parça kırar.:D (yani lpg li) Çok çevreci. Bazıları vosvoslar hiç çalışmaz derler. onların gördükleri vosvoslara sahipleri sevgi beslemiyordur da ondan. Benim vosvos hem benzinli hep tüplü ve yaz kış kontağı hiç ikiletmez. Çok basit ve bozulmayacak mekaniğe sahip bir otomobil. arabada hiç plastik aksam yok. herşey demirden. bir miktar da lastik kullanışmış. (kapı fitili ve teker yani) :D

sol baştaki sarı benim. (Aiv). Bu arabanın içinden dışından çekilmiş belki 1 mily. fotosu var bende.:D :D :D

http://i55.photobucket.com/albums/g153/ironmankonya/vosvos.jpg

skull_mrt

Daimi Üye
Tepki
92
lastik be arabanın aynı renk olması çok güzel oluyo bu vosvoslarda:)

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
@skull_mrt

bir gün satma niyetiniz olursa, haberim olsun lütfen ;)

bu arada bi arkadaşımda da güzel, temiz bi vosvos vardı, ona da dedim, satarsan haberim olsun diye, kaşla göz arasında satmış..sonra aldığı arkadaşı da ÖTV indirimi zamanı trafikten sildirmiş arabayı, nasıl üzüldüm, tabii arabayı satan arkadaşım da üzülmüştü :(

skull_mrt

Daimi Üye
Tepki
92
valla annemler bilmiyo ama arabaya gözümü diktim :D :D 2 sene kaldı :D sonra yadigarla bni bulamıycaklar ortalıkta(yadigar anadolun adı)

tabiki bisiklete binmeyi bırakmıycam:)

böyle teklifler geliyo valla bi keresinde arabanın içinde bi kağıt gördük arabanızı çok sevdim satmak isterseniz adresm numaram falan yazıyodu:D :D

ne yürekler yaktı bu araba

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ironman.1

Lpg nasıl takılıyor vosvos'a? Asıl soru tüpü koyacak yeri nasıl buldunuz? Bir de boxer motorun o kendine özgü sesi lpg ile de çıkabiliyor mu? Ayrıca bisiklet taşıyabiliyormusunuz vosvosunuzla?
ben de vosvosun ikileyen kontağını görmedim, tek harekette çalışır. Motor buz gibidir o ayrı :D