Amortisörde boşluk

caner(bmx)

Forum Demirbaşı
Tepki
124
arkadaslar masadaki boslugu nasil alirim baya sallanio masa xcm cift helezonlu yarim edin

Scudo

erhan_

Üye
Tepki
7
alamazssın benim külüstürdede aynı sorun var :D düzelttim alt tarafta bilye yok onu sök bilye olmadığını anlıycan direksion hafif sert olur bide ??

caner(bmx)

Forum Demirbaşı
Tepki
124
erhan yanlis anladin sen galiba bendeki sorun suspansyonun giren cıkan yerinin ordan sallanio furslarin ora sapasaglam yoksa

erhan_

Üye
Tepki
7
hımm oke pardon arkadaşım yanlış anlamışım yardımcı olmak istemiştim :(

Soner YAMAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
senin kullandığın amortisörlerde keçe olayı biraz farklı sanırım amortisörün için yeni parçaları bulman zor sanırım sorunu çözebileceğini sanmıyorum bana kalırsa yeni bir amortisör al saygılar.

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
@QUX

Sorun keçelerde iç boruları tutan iç parçalar ömrünü doldurmuş yada bozulmuş...

Bulabileceğini sanmıyorum . Bence biraz para biriktir uygun fiyatlı bir amortisör almayı düşün...

Zehabe

Üye
Tepki
0
İsim
Zeynel Hazan Özçelik
Bisiklet
Salcano
İyi günler , başlık saçma gelmiş olabilir fakat söyle bir sorum var. Salcano NG750 HD bisikletimi frenlerinden şikayetle servise götürdüm sıkıntı nın frende değil amortisörün sol çatalında olduğunu söylediler sonra şüphe ettim ve Ümraniye de ki bir başka servise götürdüm Zoom maşanın doğasında var böyle bir boşluk dedi fakat ben ilk aldığımda böyle bir sıkıntısı yoktu bu boşluk nasıl anlaşılıyor ve servise göre sıkıntı olmasa da bence sıkıntı var diyerek masa yı değiştirme hakkım varmı ?