amortisör hakkında yardım

Konu, 'Süspansiyon' kısmında cemrehan tarafından paylaşıldı.

1. cemrehan

cemrehan Yeni Üye

merhaba "HL-ZOOM" 1.1/8" markalı bir amortisörlü bisikletim var fakat zamanla sertleşti ve bunu nasıl açabilirim yani nasıl temizliğini yapabilirim ilginiz için şimdiden teşekkürler...

2. Soner YAMAN

Soner YAMAN Forum Bağımlısı

Seviye:
    maşayı alt taraftan vidaları sökeek komple çıkar ve mazot ,gazyağı v.b. güzelce temizle kir toz v.s. hepsiçıksın ayrıca yaylarınıda temizle ve takarken içerisinebirmiktar yağ koy ( gres değil )

Aslında bu kadar zahmete değecek bir maşa değil sountourun uygun bir maşasını alman daha iyi ama sordun söyleyeyim dedim

Teşekkürler

İlginizi Çekebilir

stelvio-pass-hill-climb1.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
kayseri.jpg
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
Adsız.png
Selam,ben Erkin Kalender,Eskişehirde yaşıyorum,10 gün önce 18 yaşımı doldurdum,genç bir kardeşinizim.Farkettiğim üzere son zamanlarda yoğun olarak arkadaş ve sporcu çevrem Herbalife...