Bulundu Amortisor arıyorum/ sram x5 vites kolu

Konu, 'Aranıyor Arşivi' kısmında bryant tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bryant

bryant Kıdemli Üye

Seviye:
    fazla maliyetli olmayacak(100 lira civarı) ama iyi randıman veren sorunsuz maşa arıyorum izmir içi olursa iyi olur ve ayrıca sram x5 vites kollarını tek olarak arka kısımın vites kolu da işimi görür şimdiden teşekkürler

bryant

bryant Kıdemli Üye

Seviye:
    yok mu yani izmirde amortisör değiştirecek ben bir suntoru xc pro buldum havalı kilitsiz bu maşa hakkından beni bilgilendirebilir misiniz

bryant

bryant Kıdemli Üye

Seviye:
    ben bu malzemeleri aldım ilan kapanabilir bana yardımcı olan bütün herkese teşekkür ederim

İlginizi Çekebilir

1.jpg
Bisiklet sürerken beni son derece rahatsız eden ve bir türlü çaresini bulamadığım hadiselerden biri de sürekli burnumun akması. Mevsim dinlemiyor, yaz-kış bisiklet üzerinde olduğum sürece burnum...
1430320894945-vt4jk72hwooj-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
upload_2017-2-1_9-14-6.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.