Amoeba Hussar

Mustafa Arman

Daimi Üye
Tepki
17
Arkadaşlar Bu bisiklet için ne düşünüyorsunuz sürüş kalitesi falan v.b.. bilgilerinizi yazabilirseniz sevinirim ...http://www.ciclidipofi.it/home/wp-content/uploads/2007/10/amoeba.JPG

Scudo

HofSorroW

Üye
Tepki
51
merhaba ,
amoeba bölümünde bu bisiklet ile ilgili bir çok deneyim mevcut .
aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz .
(link)
yorumlar genelde kadrosunun sağlam olduğu ve güvenilir bir bisilet olduğu yönünde .
erdoğanlar bisiklette hem kadro seti ,hemde komple bisiklet olarak bulabilirsiniz.
(link)

(link)

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Arman

cogito74

Üye
Tepki
17
ben bu bisikletten gecen yaz ikitane aldım.kendime ve esime. esime aldığım pek bayan için uygun olmadığından satıyorum. en fazla 50 km yol yapmıştır. benim bisiklete gelince hussar inna bir çok modelden çok dah ai. fiyat ve performans olarak. sağlamlığına ustune yok. gecenyıl en cok satan biisklet oldu.

sahibinden.comda su adrestedir. telefonum:05302027905

(link)

enginayan

Üye
Tepki
132
@cogito74

sahibinden.com a verilen ilanda bisikletin selesi degiştirilmiş gibi yanılıyor muyum?

Asmirk

Forum Demirbaşı
Tepki
1.206
@çağatay sakin

3 yıldır bu bisikleti kullanıyorum kadrosu aliminyum, standartlar vardır aliminyum kadrolar 12.5 ile yaklaşık 14-15 arası koymuş olduğun aparatlara göre değişir.şahsen benim hussarım yaklaşık 13,5-14 kg çıvarında. Ağırlık konusunda ise daha hasas davranmak istersen biraz paracıkları gözden çıkartman lazım. Fiyat ve performans açısından mükemmel bir bisiklet bence 3 yıldır hemen hemen hiç başımı ağrıtmadı.Her bir çıkışımda da hemen hemen kaç km yaptığıma bakabilirsin buradan ;) (link)
Sadete gelmek gerekiyorsa başlangıç için fiyat performans açısından harika bir bisiklet. Satın alırken bir kaç parçasını daha özenli seçersen kadrosu çok iyi. Çizilme konusuna gelince hangi bisiklet çizilmiyor ;) kolay çizilme derken hemen elinizi ya da başka bir şey değer değmez mi çiziliyor? onu bilmek lazım önce.

Herkeze Sevgiler Saygılar..

• Beğen
Tepkiler: Cem BİLGİN