Amoeba Hussar için arka göbek sorusu...

Konu, 'Amoeba' kısmında picigeto tarafından paylaşıldı.

1. picigeto

picigeto Yeni Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    arkadaşlar,

https://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=26051&highlight=yeni+g%F6bek

konusunda belirtilen sorundan ben de eski kadromda yaşamıştım, şimdi Amoeba Hussar kadro alacağım acaba yukarıda linkini verdiğim sorunu yeni Amoeba Hussar'da da yaşar mıyım, linkteki 3'üncü mesajda bir fotoğfar var, benim arka göbek de o fotoğraftakinden...

yardımlarınız için teşekkürler.

picigeto

picigeto Yeni Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    arkadaşlar arka tekeri taktığımız o iki çatalın arasındaki mesafe ne kadar, bari buna cevap verin, Hussar kullanan bi arkadaşım ölçer ve cevap yazarsa sevinirim.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-18_9-53-55.png
Soru basit aslında: Arkadaşlarınızla yaptığınız bir performans turunda veya bir yol yarışında kaç kez rekabete girdiniz ve bu rekabetin sizi ne kadar yorduğunu görme şansınız var mı? Not: Bu...
General-Energy-Burn-Rate.png
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
IMG_20160426_171815.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...