Amerika'dan Video

Murat Altinbasak

Daimi Üye
Tepki
216
Arkadaslar ilk video cekmeye merakli odugum gun, normal digital kamerami gogus'ume baglayip yola cikmistim (gecen Kasim) Videonun kalitesi super ama maalesef pek iyi bagliyamamisim hep sallandi makina. Daha iyi sistem ayarliyorum bu arada. Her neyse, bu video cok hareketli olsada, umarim yinede hosunuza gider. Migde bulantilar icin sorumluk kabul etmem!
(link)
Bunu daha yeni yukledigim icin hemen cikmayabilir.
Bir video daha veriyim:
(link)
Bu kriteryum yarisinda lastigim patladi, yedek jant getirmemistim yoksa bir tur degistirme hakkim vardi. Bos zamani degerlindirmek icin video cektim. Goruntu dekiler 35+ Masterlar. Yaristigimiz yer ozel- sadece kriteryum yaris icin yapilmis. Kus goruntusunu veriyim:
http://photos1.blogger.com/blogger/6371/1281/400/ninigret.jpg

Scudo

Murat Altinbasak

Daimi Üye
Tepki
216
Kendi kendime cevap vermis gibi oluyorum ama simdi seyrettim YouTube siteye ekledigim video'yu ve gercekten kalitesi cok iyidi onceden. Youtube sanirim kompres ediyor dosyayi ve goruntu cok berbat oluyor.
Baska site yokmu Youtube disinda?

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
kriteryum pistı fıkrı cok guzel,her hafta yarıs var dıyorsun ilginc ,bızım burda ayda bır olsa gene ıyı.google videoyu dene.katılanların yas ortalaması kac acaba.

Murat Altinbasak

Daimi Üye
Tepki
216
Birince alan arkadas 42 yasinda ve 3. 49 yasindaymis, 7. alan 52 yasinda.. Yalnis soylemisim. Bu yaris Profesyonel-1-2'mis, Master degil, ama genelde herkez 30+ yasinda. Buranin masterlari muhtis form'da ve suratli.
Full sonuclar burda (sadece ilk 9 sporcu ve terk edenleri listelemisler - haksizlik bence):
(link)

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Ben izlerken epey feyiz aldım.Süreç içerisin de kendime bir yol bisikleti almayı düşünen biri olarak nasıl heyecanlandırdığımı sanırım anlıyorsundur.
paylaşımlarınız için teşekkür ediyorum.
Yüregim ve Sevgimle...

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

abrean

Daimi Üye
Tepki
360
video icin tesekkurler. kamera arastiriyormusun... parasutculerin kullandigi kask kameralarini arastirirsan iyi olur. orada daha ucuz.

mustafateke34

Aktif Üye
Tepki
89
evet başka bir site var...görüntüler de gayetr güzel...

şovmen beyazıt öztürk ün oluşturduğu....

(link)

video içerikli