Amerika turu yapan şişko :)

HikmetYılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
877
Bisiklet
KTM
fat.png

Bu arkadaşımız 250 kg civarı, yaş 40 olunca lan nooluyoz bu ne hal demiş (Tipik 40 yaş aydınlanması :p ), Atlamış bisiklete, demiş ki ben çadırımı bisikletimi alıp bir Amerika turu yapıp göbeği eriteyim.
2 haftada 25 kilo vermiş, ama bisikleti de yamultmuş :D
Şimdi bir bisikletçi arkadaşı taşıyacak kadar sağlam bir dağ bisikleti bisiklet topluyormuş, onu bekliyor. Hedefi 130 kiloya inmekmiş, bakalım azmedebilecek mi sonuna kadar? Benim tahminim bir yerde ya pes edecek ya da vücudu iflas edecek ama bakalım...

(link)

Bu da sitesi takip etmek isteyenler için:
(link)

rim.png

Scudo

canayaz0734

Daimi Üye
Tepki
641
İsim
Can AYAZ
Bisiklet
Diğer
Arkadaş bu adam obez yazıyı okumadaım ama doktor kontrolünde olmalı bu tarz şeyler üzücü

Sadettin Z.

Forum Bağımlısı
Tepki
11.769
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Cyclocross
Sele üzerinde dört bisikletçi gücüyle oturunca arka jant hayata küsmüş. Sele de maaşallah leğen gibiymiş.
Bilinçli bir şekilde spor yaparsa hedeflediği kilonun da altına rahat bir şekilde inebilir. Bloğu takip etmek enteresan olacak, paylaşım için teşekkürler.

Tepki
15
İsim
Samet Akkaya
Bisiklet
Claud Butler
Şişko yazdığını görünce alındım ya :( bende 110 kiloyum yakında benim bisiklet de bu şekle girer :aglyrmngaa:

• Beğen
Tepkiler: sinemaperdesi

HikmetYılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
877
Bisiklet
KTM
Farkında olmadan birilerini rencide ettiysem özür dilerim, ben ukalalık olsun diye öyle yazmadım, kendi kendine "fat guy" demiş arkadaş onu çevirdim bir nevi ;)
Yalnız bunun inmeyi "hedeflediği" kilo 130 zaten :D

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
@KaanG Evet ben de bir hışımla girdim konuya ne şişkosu falan diye ama yanlış anladığımı farkettim, haklısınız :harika::komik::ssrtcbya:

eness

//**
Tepki
228
İsim
Enes
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
vay be helal olsun
bisiklete yazık olmuş :D

Tepki
15
İsim
Samet Akkaya
Bisiklet
Claud Butler
@KaanG Estafurullah şakasına dedim yahu :) bende zayıflamak için aldım bisikleti yanlış bi tutumla ama şimdi üstünden inemiyorum . Ayaklarım nereye götürürse oraya

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.895
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Mongoose kullaniyormus bu arada helal olsun :)
Sanirim bir fat-bike olaya espri katar ama jant olarak daha direncli olurdu...

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.300
Bisiklet
Salcano
Kendisine kolaylıklar dilerim. Azdan az, çoktan çok gider :)

Talha Ateş

Forum Bağımlısı
Tepki
605
Bisiklet
Bianchi
Cesaretinden dolayı başarılar dilerim. Hedefe ulaşmak için harekete geçmek başarının yarısıdır.

Not: Bu kişi eğer bisiklet ile ABD turu yapsa inanın belkide tığ gibi delikanlı olabilir:)

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
bence başaracak :)

kilo verdikçe kendisiyle birlikte kıyafetleri de küçülecek, daha küçük bir çadırda kalabilecek... böylece bagajları giderek hafifleyecek...
haberi daha çok yayılacak, daha popüler olacak, daha popüler oldukça sponsırlar gelecek, daha iyi bisikletlerle devam edecek... giderek daha yakışıklı görünecek... ve hedefine daha çok kitlenecek... ve tüm bunların verdiği gazla, başaracak :)

apethan

Üye
Tepki
1
İsim
Ahmet
Bisiklet
Bianchi
Gerçekten başarırsa çok büyük örnek olur, başarılar dilerim

oktayakgoz

Forum Bağımlısı
Tepki
507
Bisiklet
Salcano
Iki kisilik sacma sapan bisiklet yerine bu sele iyiymis. Hala guluyorum ya o seleye iki kisi binebilir. Hemde yanyana sohbet ederek gezilir.

Basarir mi derseniz. Tabiki basarir neden olmasin ki. Adam sadece kilolu ve genc. Sahsi kanaatim en sagliklinolan da bu yontem. Spor ile kilo verme.

Kilolular icin aliminyum jant olmaz mi acaba.

Konnel

Üye
Tepki
4
İsim
Kerem
Bisiklet
Orbea
Cesareti kırılmazsa gayet güzel kilo da verir sağlığına da kavuşur. O kiloya uygun bisiklet nasıl olur o da merak konusu.

C. Yavuz

Üye
Tepki
19
2 haftada 25 kilo verdiren bisiklet diye satışa çıkarsın bisikleti. Yeni bisiklet için para bulmuş olur. :)