amazon.de 40€ üzerine 10€ indirim

Konu, 'Alışverişle İlgili Genel Konular' kısmında osiosborn tarafından paylaşıldı.

1. osiosborn

osiosborn Sen nasıl bakarsan, o da sana öyle bakar.

Adı:
    Onur Ö.
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,

amazon.de üzerinden yapılan 40€ ve üzeri alışverişlere 10€ indirim yapıyor.

Son ödeme sayfasında indirim kodu kısmına MERHABA yazılmalı, otomatik olarak indirim uygulanıyor.

İndirim sadece amazonun sattığı ürünlerde geçerli.

49€ üzerine kargo ücretsiz. UPS veya I-Parcel'le gönderim yapılıyor. En geç 1 haftada ulaşıyor.

Vergi indirimi otomatik olarak hesaplanıyor.

Özellikle Schwalbe ürünleri Türkiye'ye kıyasla çok iyi fiyatlara geliyor.

Tüm Schwalbe ürünleri:
    Amazon.de: Sport & Freizeit

Tüm bisiklet ürünleri:
    Amazon.de: Radsport: Sport & Freizeit: Bekleidung, Fahrradzubehör, Fahrradteile, Helme & Zubehör, Fahrräder und mehr

Birhan K. bunu beğendi.
  2. Birhan K.

Birhan K. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Vay be, şu Schwalbe Marathon Plus'ları daha geçtiğimiz Şubat ayı civarında 21 euro'ya almıştım, yani 60 küsur liraydı tanesi. 120-130 lira arası bir şeye denk gelmişti. Şimdi 25 euro olmuş. Bugünkü kurla hesaplarsak tanesi neredeyse 90-100 lira.

Aklı olan bisikletine öz evladı gibi baksın. Malzemelerin fiyatları çok fazla artmaya başladı.

İlginizi Çekebilir

pic3-normal-ride-data-zoom-section.jpg
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
upload_2016-6-14_16-59-6.png
Soru böyle: "yokuşta daha iyi çıkmak için tek çözüm yokuş antrenmanı mı?" ve benim yaşayarak öğrendiğim bir cevabı var. Yıllardır beni tanıyanlar bilirler "yokuş özürlü" birisiyim. Bunda nispeten...
Untitled.png
Herkese Merhabalar, Beylikdüzü yokuşunu merak edenlere, "Bu nasıl bir yokuştur?" diyenlere ithaf ettiğim videyomu paylaşmak istedim. :harika: Videyo Beylikdüzü Florya dönüşü çekilmiştir....