Amatör! Kron xc 25o.. yesyeni başladım..

Tepki
0
Bisiklet
Kron
Çok uzun zamandır bisiklet kullanıyorum her çocuk gibi. İlk kez şahsıma ait bisikletim oldu. Bu bisiklete görür görmez tutuldum. Fakat profesyenellik yönünden hiç bi bilgim, yeteneğim yok. Bu bisikletle başlamamı önerdiler. Yedek parça, aksesuar, bakım, onarım gibi konularda zamanını ayırıp yardımci olabilecek biri varsa çok çok çok memnun olurum.. face üzerindende msj atabilirsiniz (Furkan Emre Sorgulu). Alınca şunuda yapsaydın dediklerinde pişman olmak istemiyorum. Abilerimin ablalarımın yardimlarını bekliyorum. Konuyu telefondan açtım pc ye geçince fotolarınıda atıcam :)

Scudo

Furkan Çınar

Forum Bağımlısı
Tepki
217
Bisiklet
GT
Hayırlı olsun :) Aksesuar olarak öncelikle kask ve eldiven alın sonra yama seti, pompa, alyen takımı, suluk vs. İşin teknik kısmını forumda takıldıkça zaten yavaş yavaş öğrenirsiniz en keyifli yanı da budur zaten :)

Emre Sertkaya

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Kron
hayırlı olsun bende de xc 250 var inanırmısın şanstan mıdır bilmem 8 9 aydır lastık patlamadı :D Şimdilik ben bisiklette slim lastık , jant seti ve düz maşa değişikliği yapmayı düşünüyorum . başlangıc için iyi seçim bence .

Tepki
0
Bisiklet
Kron
Yalniz ben simdilik inis yapmayi gozume kestiremiyrm. Eldiven sart onu en yakin zamanda alicam. Ama kayseride alabilecegim yer yok nasil temin edebilirim?

CevdetBilge

Forum Demirbaşı
Tepki
576
Bisiklet
Colnago
Hayırlı olsun başlangıç için iyi seçim arkadaşlarımızın dediği güvenlik konularına dikkat edin zamanla bilgi artacaktır malzeme teminini sitelerden de yapabilirsiniz bir dükkana ihtiyaç duymadan da forumu takip ederek de ulaşabilirsiniz

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Furkan Emre Sorgulu

Bisikletini göremedik ama bir hardtail oldugunu biliyorum, yinede hayirli olsun allah kaza bela vermesin. Simdi gelelim eldiven sart konusuna, bu yeni baslayan birisi icin yanlis bir kelime, eldiven degil sart olan, sart olan ilkönce kask'dir bunu unutma. Simdilik inis yapmayi gözüme kestiremiyorum demissin, sen hardtail'e gözüne kestirmis olasan hangi inisleri yapmayi düsünüyorsun?

Tepki
0
Bisiklet
Kron
Murat abi kusuruma bakma dedimya bilmedigimden iste.. kask baktim butceme uygun varda ayni islevi gorurmu?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Furkan ben kayserideyim ne konuda isdersen yardımcı olurum hemde en ekonomik şekilde.:)

bkagan

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
Salcano
Devlet hastanesine giderken istasyonun sonuna doğru sorarsan gösterirler... Bisiklet hayırlı olsun güle güle kullan...... bol pedallar....