Amatör bir bisikletçi için gerekli malzemeler

M.Furkan Kurt

Forum Demirbaşı
Tepki
134
İsim
Furkan
Bisiklet
Carraro
Merhaba.Başlıkta da belirttiğim gibi amatör bir bisikletci nin gerekli alet edavatlari hangileridir?
(Forumda böyle bi konu vardı ama bulamadım)

Scudo

ErenCanYRT

Aktif Üye
Tepki
132
Bisiklet
Sedona
Bende daha yeni başladım bende amatorum
Valla ben kask gözlük eldiven t-shirt kadro çantası km sayacı matara matara kafesi (zincir yagi balata temizleyici wd 40 bunlar bakim icin )ben hepsini aldım onlar işte

M.Furkan Kurt

Forum Demirbaşı
Tepki
134
İsim
Furkan
Bisiklet
Carraro
Bende sadece şu balata temizleyici falan yok diğerleri tam sayılır.

Keya

Üye
Tepki
5
İsim
Kemal y
Bisiklet
b'Twin
evinizin Etrafında dolaşıyorsanız en fazla su, bir kaç km açılıyorsanız su ve pompa, daha fazla açılıyorsanız ilave olarak yedek iç lastik ve/veya yama ve yapıştırıcı (tekerlek elle sökülemeyen tip ise anahtar) . Bilgi, beceri, ilgi ve ihtiyaca göre zamanla değişir ve artıp eksilir bu ihtiyaçlar.

• Beğen
Tepkiler: M.Furkan Kurt

irbc

Üye
Tepki
7
İsim
İsmail
(link)
Bu başlık işinize yarayabilir.

Keya

Üye
Tepki
5
İsim
Kemal y
Bisiklet
b'Twin
@irbc dostum merhaba, onların çoğu ve bazılarından fazlası çoğu kimsede olduğu gibi bendede var tabiki, bu işi sürdüreceklerse amatörlerdede olmalı. Ancak onların hepsi bir bisiklet parasına yakın tutar. Tabiki 1000-2000 ve daha fazlası bisikletler için para değil bu ekipmanlar belki. Ben derin muhabbetiniz olmadığını düşünerek yazdım. belki 2-3 gün binip balkona veya bodruma hapis olacak bir duruma karşı yazdım, size bir Yanlışlık yaptıysam kusura bakmayın, genel bir bilgi verdiğimi sandım tekrar söylüyorum affedin beni,
"Bilgi,beceri,ilgi ve ihtiyaca göre zamanla değişir ve artıp eksilir bu ihtiyaçlar" ibaresi bunları işaret eder sanmıştım

TayyipKARALİ

Daimi Üye
Tepki
70
Bisiklet
Cannondale
bisiklet yeterli zaten gereken şeylerin eksiklini cekersin :kötü: