alyan çakı seti

Tepki
4
merhabalar. acaba tavsiye edeceğiniz kolayca elimde kalmayacak bir çakı alyans seti tavsiye edebilirmisiniz.

Scudo

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Tavsiyem,bisikletiniz üzerindeki alyan vidalara uygun numaralı alyan anahtarları nalburdan tek tek almanız.Chorme vanadium yazanlar oldukça sağlam,ucuz ve ömürlük.Çakı setleri gereksiz yere pahalı bence.

• Beğen
Tepkiler: Eser Sevinç

Hakan Gencer

Aktif Üye
Tepki
47
Bisiklet
Scott
Alyan takımını sürekli yanımızda taşımamız gerektiğini ve ağırlık yapmaması gerektiğini de unutmamak gerekiyor. Benim oyum ufak setlerden yana üstelik çok pahalı değiller.

(link)

Scott marka alyan çakısı 1 defa su görüp paslanınca Çin'den üstekkini getirttim çok kaliteli. Yok arkadaş benim param var diyenler içinde chainreaction dan Crank Brothers set seçenekler arasında...

ibrahim_D

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Dahon
Özellikle uygun fiyatlı olsun diye belirtmediğiniz için, "Topeak" marka ürünlere bakabilirsiniz.

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
Bir de şöyle birşey var,güzel gibi;

(link)

Celalettin aktaş

Daimi Üye
Tepki
19
Bisiklet
Sedona
ben şahsen bisiklet üzerindeki ölçülerde tek tek alyan anahtar taşıyorum. Toplamda 4 tane ölçü var zaten. Yama setimde ayrı. Hem daha sağlam oluyorlar.

Gürkan Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
195
Ucuz yollu olsun diyorsan aşağıdaki gibi birşey olabilir. Farklı sitelerde farklı türleri mevcut arama yaparsan.

(link)

Tepki
12
Bisiklet
Ghost
@Hakan Gencer

Çin'den gelen ürünü ne kadar zamandır kullanıyorsunuz? Birde bazı ürünlerde alyan ve tornavidalar hemen eriyor bozuluyor yani açmaz hale geliyor. Öyle bir sıkıntısı yok demi?