b'Twin Ultra 700 kullanıcıları

murat serbet

Forum Demirbaşı
Tepki
1.449
Bisiklet
b'Twin
@Auron Sanchez
@reed
Alur 700le birlikte verilen arka lamba aldığım gün eve giderken yolda düştü durup almadım. O derece:)

• Beğen
Tepkiler: reed
Scudo

uğur ay

Üye
Tepki
60
İsim
Uğur AY
Bisiklet
Carraro
(link) aynı mı bilmem ama fena değil bendeki. tabi akşamları binmek için yetersiz, sadece düz kırmızı yanıyo. çakarlı vs özelliği yok.

0geday

Aktif Üye
Tepki
132
İsim
Ögeday Bener
Bisiklet
b'Twin
L kadro ile m kadro takas etmek isteyen varmı acaba

uğur ay

Üye
Tepki
60
İsim
Uğur AY
Bisiklet
Carraro
Malum sitede 2 adet satılık vardı, hatta birisi fiyat düşürdü 2500e. Bi bakın isterseniz @Ahmet Bıçkıcı

• Beğen

reed

Üye
Tepki
22
Merhaba. Ultra 700 konusunda da yazdım ama burası daha kalabalık. Aşağıdaki videoda yeni aldiğim ultra 700ün arka tekerinden gelen sesi çektim. Bana normal gelmedi ama decathlondakilerin de hiçbir fikri yok. SiZce sıkıntı var mı?

uFc

Üye
Tepki
1
İsim
Uğur Fatih
Bisiklet
b'Twin
@reed normal bende alur 700 var onun sesi daha beter.çıkan ses cırcırın(doğru ismini bilen düzeltebilir) sesi.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
alur 700 triatlon yarışlarında iyi performans verirmi sizce

Tepki
0
İsim
Remzi kaan
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar merhaba B-TWİN ALUR 700 hakındaki artıları eksileri öğrenmek isterim bu bisikleti almayı düşünüyorum bide sizlere sorıyım dedim

Tepki
0
İsim
Remzi kaan
Bisiklet
Salcano
Bende bu ürünü almayı düşünüyorum boyum 1.76 içbacak boyum 77 cm hangi bedeni seçmeliyim

Tepki
0
İsim
Remzi kaan
Bisiklet
Salcano
0 almayı düşünüyorum decathlonun bisiklet stoğu ne zaman yenilenir biliyor musunuz yoksa sadece internet stoğunda mı yok

Yani normal stoklara ne zaman gelir izmir muğla veya antalya daki mağazalara

alcest

Forum Demirbaşı
Tepki
516
İsim
Ahmet
Bisiklet
Canyon
@kubilay katmerci
2017 modellerin Nisan'da çıkacağını belirtmiş btwin. Decathlon 5 ay ne satacak acaba?

Tepki
40
İsim
Mustafa
Muhtemel stoktaki son alur 700'ü alarak aranıza katıldım arkadaşlar. Bana uygun olan kadro aslında S beden fakat 1-2 santim küçük geleceğini bildiğim halde 2000TL çok cazip bir fiyat, ayrıca faturayı işyerine kestirdim patron sağolsun yaptığımız anlaşma sonucunda kdv bedelinin 150TL sini bana verdi. Faturayı sattım bir bakıma yani :) Bacak boyum üst boru ile gayet uyumlu şu an. Gidona 5mm spacer ekleyebiliyorum bu da olumlu. Gidon boğazını 100mm çin malı karbon yapacağım bir süre sonra. Aynakol prowheel marka btwin özel seri falan değil, 500km civarı bindikten sonra ilk değişecek parça 105 aynakol olacak. Ruble shimano olması artılarından. Akşam mesai bittikten sonra ayarlarını yapıp bir deneme sürüşü yaparım sanırım. Herkese kazasız sürüşler...

Dosyalar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Boyacı kaan dostum ne gibi beklentin var onu sormam lazim :D Yani 2500 liralik bisiklet icin donanimi ve agirligi cok cok iyi. Ben memnunum bi kac.sorun yasadim decathlonla onun disinda sorunum yok. 2 ayda 1500 kusur km yaptim 1.5 ay suremedim sorun yok gayet guzel.

@Mustafa MISTIK hayirli olsun hocam, guzel tercih, zaten fiyati o boy icin gercekten cok cok uygun. Gule gule kullanin.

yynn

Üye
Tepki
4
hayırlı olsun. 74' derece 12cm bogazla, xs' a iç bacak 77cm ile ustlimitten uymaya calısıyorum. internette bike fit hesaplayan sitelerden olculerıne gir ona gore bogaz al bence.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa MISTIK