b'Twin Ultra 700 kullanıcıları

Scudo

Tatar

Üye
Tepki
37
Sitede XL beden online satış için uygun değildir diyor.XL üretimi yok mu acaba?

ilker

Forum Bağımlısı
Tepki
987
İsim
İlker
Bisiklet
b'Twin
@Tatar
Sizin boyunuz kaç acaba?

Yusuf G.

Forum Demirbaşı
Tepki
716
Bisiklet
Cube
Çok güzel bir bisiklet. Bir süre Fit5 kullanmıştım o bile son derece kaliteli ve akıcıydı. Arada distribütör ve bayi olmadığından fiyatı uygun yoksa diğer markalardan pek farkı yok. Jant sele vs. parçalar da kendi üretimi olduğundan fiyat biraz daha uygun olabilirdi.

Tatar

Üye
Tepki
37
@ilker
Boyum 2 metre iç bacak uzunluğu 95 cm.

Insansevmem

Aktif Üye
Tepki
308
İsim
Erim
Bisiklet
b'Twin
image.jpg Jant seti icin yapilan yorum yanlis. 1000 km yaptim hunharca kullandim,118 kiloyum daha akort ayari bozulmadi. Jant seti 1700 gram, bu fiyata marka bir jant seti almak istesek zaten bisiklet parasi. Btwin argesini kendi yapmis ben aktif bir kullanici olarak hatta en cok begendigim yeri jantlari.
Btwin adi malesef imajindan dolayi bu sorun. Malesef en kotu sey decathlon magazasinda ayar bilmeyen (yogunluk vs yuzunden de olabilir) ayarlayan arkadaslar. Alip vistes ayari yaptirmak gerekli.

mehmet.ali

Forum Bağımlısı
Tepki
2.933
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Btwin neymiş ya pehh bikislet mi o :p
Çevredekilerin marka algısına takılanlar zaten hiç bisiklet kullanamazlar. Kulakları kapatmak lazım onlara karşı.
Alur 700'e insanın içi gidiyor valla. Allah kaza bela vermesin.

@Insansevmem sarı sargılar on numara olmuş ama pedallar biraz sırıtmış gibi :)

Insansevmem

Aktif Üye
Tepki
308
İsim
Erim
Bisiklet
b'Twin
@mehmet.ali cok tesekkurler.

evet ya sormayin siritti ama bir kac kilitli pedal dususunden sonra cikatip bunlari taktim. Malum bu kilolarda dusunce tehlikeli olabiliyor. Uygun kilolara dusunce tekrar takip denicem.

Bir de gercekten gunlukte kullandigim icin (ailem yakin mesafede bisikletle gidip geliyorum) binip cikmak bana keyifli geliyor.

• Beğen
Tepkiler: mehmet.ali

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Mosso 730 TCA 105 e göre 200 gram daha ağırdır kendileri ama kalite olarak nasıldır mosso 730 tca 105 mi alur 700 mü

Insansevmem

Aktif Üye
Tepki
308
İsim
Erim
Bisiklet
b'Twin
@BF Okuru merhaba, mossoyu hic deneme firsatim olmadim. Bir noktadan sonra bence kisisel tercihlere bagli.. Firsat bulursam mossoyu incelemeyi dusunuyorum.

0geday

Aktif Üye
Tepki
132
İsim
Ögeday Bener
Bisiklet
b'Twin
Artık bende de var bir tane =) jantları kötüleyenler olmuş sanki biraz kaliteli gibi geldi bana

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
ben kullandım alur 700 cok hafıf ama tıpıne ısınamadım
t3 ıle arkasına yetısemedım :acpsnr: gıttım t5 e yukselttm bakalım tekrar gezecez ne olacak
arkadasım 2.750 den almıstı sımdı 3000 olmus kı bence fıyatı dusmelı en azından 2.500 olmalı

Yigit Kabadayi

Daimi Üye
Tepki
81
Mosso nun kadrosunu gozlemledigim uzere esneme yapiyordu. Mosso mu btwin mi diye sorulursa 105 5700 set ve aynakolunu saymazsak mosso yerine alinabilir

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
@nuruasakir btwin renk özürlü bi firma t500 lerin ucuna pembe 1-2 satır çekince hoş olduğunu falan snaıyolar heralde yapın bi spec kırmızısı bi cippo sarısı allah allaah :D ama sonraki bisikletim kısmetse alur700 olmasını isterim yada yakında tr dekatlonlata gelcek btwin ultra 700 alur700 ün muadili bi ürün

ilker

Forum Bağımlısı
Tepki
987
İsim
İlker
Bisiklet
b'Twin
6.JPG

Bisiklet hakkında yazacak çok şey var da nereden başlayacağımı bilemiyorum. Öncelikle söyleyeyim çok uzun kilometreler ve her yol şartında kullandım ve 100km üstü bir çok gezi yaptım.
Bir de şunu söylemek istiyorum bu Mosso, Alur ile kıyaslanabilecek bir bisiklet değil. Hatta ve hatta BTWİN'in en alt modellerindekine benzeyen jantları, ne malı olduğu belli olmayan lastikleri hatta presta bile olmayan iç lastikleri ile karbon Mosso ile bile değişmem bisikletimi.

bua

Daimi Üye
Tepki
362
İsim
Burak Akdağ
Bisiklet
b'Twin
estetiği çok zarif ama gelin görün ki fiyatı da o kadar kabarık.

ilker

Forum Bağımlısı
Tepki
987
İsim
İlker
Bisiklet
b'Twin
Dikkatimi çekiyor, genel olarak full 105 olmadığı için eleştiriliyor. İyi ki kullanılmamış. Ben de daha önce 105 hatta doğru dürüst bisiklet kullanmamıştım ama 105'i ne sanıyorsanız bence çok da büyütülecek bir durumu yok. Tamam frenler, kollar ve tepki hızı güzel ama özellikle orta attırıcının sürekli ayar kaçırmasıyla rezil bir vites sistemi bana göre. BTwin göbekler ve aynakolda ucuza kaçmak için değil, aksine 105'ten daha iddaalı olduğu için kendi sistemlerini kullanmış.