alüminyum mataraya kaynak yaptırılıyor mu?

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında emreden tarafından paylaşıldı.

1. emreden

emreden Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    geçen yaz, alüminyum mataramın içi tamamen su doluyken buzlukta unutmuştum ve genleşen su haliyle matarayı bi yerinden çatlatmıştı.. atmaya kıyamadım, o kadar para vermişim sonuçta..

acaba ankarada (şehir merkezi yakınlarında) ona kaynak yaptıracak bi yer var mı?
    bi ne kadar sağlıklı olur?

teşekkürler.

emreden

emreden Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    bilen yok galiba :/

3. sgtalper

sgtalper Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    tutarmı tutmazmı bilmiyorum fakat altın tamircisine bir sor istersen belki gümüş kaynağı tutabilir sağlık tarafınıda araştırırsan iyi olur onlarda mikro oksijen takımları oluyor nerden bildiğimi sorarsan tamircilere o malzemelerden satıyorum belki olabilir

emreden bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

bisiklet program.jpg
Merhaba, Uzun süredir spor salonunda disiplinli çalışmama rağmen kilo veremiyordum. Kas kütlemi ciddi oranda artırmama rağmen yağ yakma ile ilgili sıkıntılarım vardı. Bu sıkıntının ana kaynağı...
upload_2016-10-3_16-47-20.png
Sonbahardayız ve önümüz kış. Bisiklette gelişmek adına bu dönemde ne tür çalışmalar yapabiliriz? Birçok konu var ama bana göre en önemlisi aerobik dayanıklılığa yatırım yapmak. Bu antrenmanları...
upload_2015-11-18_17-9-12.png
Canyon Strava'daki son 30 aktiviteni inceleyip, sınırlarını zorladığın bir aktiviteyi bulup, ödülü 'Canyon Exceed CF SLX' olan bir yarışmaya da dahil ediyor. Strava kullananlar, beklemeye gerek...