Satıldı altus arka vites değiştirici problem

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında LATİF YANAR tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. LATİF YANAR

LATİF YANAR Yeni Üye

arkadaşlar salcano ng 350 bisikletim var. çok tecrübeli olmadığım için sormam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim. altus arka vites değiştiricinin kadroya irtibatlandığı parça koptu. mekanizma tamamen sağlan ama. bir kaç yere sordum tüm mekanizmayı değştimek gerekli dedi. kopan parça alyan ile çıkar gibi görünüyor. soru:
    1. yeni mekanizma almadan bu parça değşitirilebilir mi nerede bulabilirim.
    2. tamamen değiştirmek gerekirse altus yerine tourney kullanmamın bir mahsuru olur mu.

herkese teşekkür ediyorum.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-4-29_9-12-48.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
2-1468594337435-nttngl699cik-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
upload_2016-7-29_9-31-32.png
Neden hızım düşük? Neden ulaştığım hızı istediğim süre koruyamıyorum? Neden kısa sürede hızım artmıyor? Böyle sorularınız varsa eğer, işin olmazsa olmazına geldiniz demektir. İstediğiniz kadar...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.